ŞUANDA Tv 8,5 İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

Tv 8,5
                Bundan bir yıl kadar önce tek kanal yayınların yapıldığı dönemlerde insanlar tek kanaldan haberleri dinleyebilir ve fikir sahibi olabilirdi. Ancak hızlı bir gelişim ve yenileşme dönemine giren iletişim ve bilişim sektörü kanal sayısını ve internet kullanımının artmasını sağlamıştır. Tv 8,5 Kanalı da televizyon yayıncılığına 13 Ocak 1993 yılında başlamıştır. Yılların getirdiği daha fazla seyirci kitlesine ulaşmak gayreti ile çalışmalarını yürüten kanal, şu anda dünyanın birçok bölgesine ve ülkesine yayın yaparak amacına ulaşmış görünüyor.


Tv 8,5 HALK Tva en doğru haberleri sunma gayretiyle program hazırlamaktadır. Televizyon izleyen kitleye son dakika haberleri ile gündemi taşıyan haber kanalı, Türkiye’nin en fazla izlenen haberleri ile gündemi takip etmeyi başarmaktadır. Kendi seyirci kitlesi dışında her kesime ulaşmaya ve haberleri ile her kesimi temsil etmeye çalışan kanal, doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile kendini ifade etmeye çalışmaktadır. İnternet haberciliğinin artması, haber kanalının, televizyon izleyemeyen kişilere, internet haber sitesi ile gündemi takip etme fırsatı vermektedir. Düzeyli ve kaliteli bir haber anlayışına sahip olan site, doğruyu ve hakikati arayan insanların devamlı takip ettiği haber sitesidir. Haberlerde ilkelerinden ödün vermeyen ve haksızlık nerede ise orada olmaya özen gösteren haber kanalı, kendisini takip eden kitleye önder olmayı başarmaktadır.

 

Ülke gündemini iyi takip eden ve olayın olduğu her yere ulaşan muhabir ağı ile haberleri ilk önce yayına hazırlayan ve internet sitesinde herkesten önce yayınlayan haber kanalı, haber dalında ilk sıralarda yer almaktadır. Televizyon izleyen ve gündemi takip eden kitleye tarafsız haberleri ile sansasyon haber yapmadan, doğru haberler vererek hizmet vermektedir. Yalan haberlerden ve düzeysiz haberlerden uzak duran kanal, kaliteli ve özel bir haber kanalıdır. Her dalda gündemi takip eden ve gündemle ilgili haberlere önem veren kanal,  ülke gündemi, spor, dünya gündemi, magazin ve daha pek çok alanda doğrulara imza atmaktadır. Sıcak gündemi son dakika ve canlı haberlerle vermeye çalışan ve hiçbir zaman geç kalmayan, tam zamanında olması gereken yerde olan muhabir ve kameraman ordusu ile haberin kaynağına ulaşan, habercilikte bir numara olan haber kanalı, internet sitesinde de en son gündem maddelerini son hızla üyelerine ulaştırarak haberlere zamanında ulaşılmasını sağlamaktadır. En son spor haberleri ile spor camiasında neler olduğunu, şampiyonluk adaylarının maçlarını ve yapılan yorumları, maç sonuçlarını anında gündeme taşıyan kanal, sporseverlerinde ilgiyle takip ettiği kanaldır. Hava durumu, ekonomi, magazin ve sağlık haberleri ile her alanda doğru ve ilkeli haber sunan kanal, internet sitesi ve televizyon kanalı ile seyredilecek ve takip edilecek doğru haber kanalı olarak tercih edilmektedir.


Tv 8,5 tüm Türkiye’de ve dünyada gündemi takip etmeye ve izleyenlerine sunmaya özen gösteren ilkeli haber kanalı olarak seyredilmeye devam edecektir.