ŞU ANDA TV8 İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

TV 8 Yayın hayatına MNG Medya Grubu himayesinde 1999 yılında başlayan Tv8 haber kanalı olma hedefiyle bu sektöre girmiştir. Fakat bir süre sonra istediği başarıyı elde edemediğini düşünen kanal yöneticileri radikal bir kararla kanalı eğlence kanalına dönüştürme kararı aldılar ve 2003 yılında kanalın sloganı logosu ve formatı değiştirildi. 2003 yılındaki bu değişiklikle birlikte belirli bir izleyici kitlesi yakalamayı başarmış olan kanal, birçok sevilen programı yayın kuşağına almıştır. Gündüz eğlenceli yarışma programları, kadınlar için yemek ve moda, erkekler içinse bazı spor programlarıyla izleyicisine ulaşmış. Akşam kuşağında rutin olarak yayınladığı yabancı filmlerle de belli bir grubu her akşam ekrana kilitlemeyi başarmıştır.

 

Bu değişimler sırasında haberci kimliğini geri plana atmayan Tv8, ana haber bültenini hafta içi Kaan Yakuphan, hafta sonları Aslı Mavitan sunumuyla ekranlarımıza ulaştırmaktadır. En sevilen programlar arasında Gülşen Şen’in oldukça ‘renkli’ sunumuyla klasik gezi programı kavramına yeni bir soluk getiren ‘Gülhan’ın Galaksi Rehberi’ de yer almaktadır. Tv8 ‘in belki de yayın hayatı boyunca yaptığı en etkili transfer kuşkusuz Okan Bayülgen olmuştur. Kanal D ile yayın ilkelerinin uyuşmadığını düşünen Bayülgen, Tv8 için şu anda vazgeçilmez bir isim olmuştur. Okan Bayülgen’in transferiyle beraber kanalın vizyonu ve felsefesi tamamen değişim geçirdi. Önceki sakin yayın anlayışının yerine haftanın 5 günü Okan Bayülgen’in ‘Kraliyet Ailesi’ni koyan Tv8 yönetimi bir anda reyting listesinde en altlardan ilk 5 e kadar yükseldi. Kraliyet Ailesinin en önemli 2 üyesi, Cuma akşamı yayınlanan Medya Kralı ve cumartesi akşamı yayınlanan ‘Disco Kralı’dır.

 

Bu 2 yayın hem seyircili yayınlanmakta hem de diğer üçünün aksine felsefi bir bölüm taşımamakta, insanları eğlendirmek amacıyla yapılmaktadır. Bu programlara birbirinden ünlü konuklar ve sanatçılar alıp saat 11 den itibaren nerdeyse sabaha kadar sürmektedir. Yine diğer 3 programda eski müzik duayenleri, belli konulardaki uzman bilim insanlarını konuk olarak alıp kaliteli programlar yaparak Tv8’e çok farklı bir vizyon kazandırmıştır. Bunların dışında Okan Bayülgen yaptığı programların yanında Tv8 yönetiminin de içinde yer alarak bir nevi koç görevi üstlenmiştir.

 

TV8 1999 yılından beridir yayınlanan önemli haber kanallarımızdan biridir. Haber kanallarının yanısıra bir çok program ve sinema yayınlayan, izleyicilerin severek takip ettiği ve özenle derlenen önemli yayın kanalımızdır. Her zaman yeni haberler ve kendine özgünlüğüyle haber yapan ve böyle bilinen tv kanalıdır. Tv izlemenin ve haberlerden en iyi şekilde bilgilenmek için TV8 en önemli yayın kanalımızdır.


Tv izleme keyfini en iyi şekilde yaşatan, en doğru haberlerle, güncel, en son çıkan haberlerle sizlere bilgi sağlayan, severek izlenen filmleri sizlere sunan yayın kanalımız TV8 farkını ve kalitesini tercih edilen ve sevilen kanal olarak ortaya koymaktadır. Tv izlemenin yanısıra internet sitesinden TV8 kanalıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Sosyal paylaşım siteleri sayesinde anında haberleri edinebilir, çevrenizle bu haberleri paylaşabilirsiniz. Son dakika haberlerine ulaşabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yayın akışını ve hangi program ne zaman, saat kaçta bunları öğrenebilirsiniz. Üye olarak sizlere haber vermemizi, çeşitli imkanlarımızdan fayda sağlayabilirsiniz. Haberleri değerli haber sunucularımızdan alabilir, ayrıca spora dair bilgiler edinebilirsiniz. Bunların yanısıra eğlenceli yarışma programları ile keyifli saatler geçirebilir, bayanlar için kadın ve moda programlarıyla bilgi ve keyif eşliğinde zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Diğer programlar ile köşe yazarları, haber, magazin haberleri ile bilgi alabilirsiniz.


TV8 siz tv izlemeyi seven ve keyif almak isteyen seyircilerimiz için özenle derlenmiş haberleriyle, en doğru ve güvenilir haberleri alabilmenizi sağlamakta ve bunun yanında eğlenmenizide istemektedir. Videolar bölümüyle kaçırdığınız ve izlemek istediğiniz bir çok habere ulaşabilir, hiç bir haberden geri kalmazsınız. En iyi kanalların arasında olan ve izlenen, severek takip edilen TV8 izleyicilere hitap etmeyen hiç bir program yayınında barındırmamaktadır. İnternet sitesinden yayında olan tv programını edinip, hatta istediğiniz her şeyi arama motorundan arayarak ulaşabilme imkanı edinmektesiniz. TV8 insan hakları, çağdaş ve toplumsal değerlere bağlı ve bu çerçevede bir yayın sağlayıp izleyicilerin memnuniyetini hedef alan bir yayıncılık benimsemiştir. Toplumun huzurunu bozacak ve yanlış etkileyecek hiç bir programa ve habere yer vermeme konusunda çok titizdir. Sadece Türkiye değil uluslararası medyada iyi kanallar arasına girmeyi hedefleyen TV8, izleyicilerin isteklerine çok önem vermekte ve elinden geldiğince uygulamaktadır.

 

Gençlerede hitap edebilmekte ve onlarında haberlerden en iyi şekilde bilgilenmelerini sağlamaya çalışmaktadır. Müzik, eğlence, yarışma, haber, spor, tartışma, sinema, dizi gibi bir çok alanda programlar yayınlamaktadır. Güncel bilgilerin yer aldığı ve izlemekten sıkılmayacağınız programlarıyla fark yaratan ve bu çizgisini koruyan kanal TV8 tv izlemeyi seven ve zamanını değerlendirmek isteyen tüm seyircilerin sevdiği ve seçtiği kanaldır. Severek izlediğiniz, özenle takip ettiğiniz kanal TV8 ile tv izlemenin keyfini yaşayan ve zamanını kaliteli değerlendiren, son haberlerden bilgilenen olabilmektesiniz. Güvenilir ve doğru tercihiniz TV8 kanalınızdır.