ŞU ANDA KANAL 24 İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

KANAL 24 Haber, kültür, aktüel, yaşam ağırlıklı programlar yayınlayan Kanal 24, 2007 den beri Star Medya Grubu çatısı altında yayın hayatına devam etmektedir. Hayatın her renginden bir şeyler veren kanalın ağırlık kazanan programları Türkiye ve dünya üzerindeki gelişmelerin aktarıldığı haber kuşaklarıdır. Anında haber politikası ile hareket eden kanal an be an oluşan olayları haber vermekte bu konuda izleyicisinden beğeni toplamaktadır. Haber ağırlıklı bir kanal olduğundan bahsettik, saat 19:00’da ana haber bültenini sunan kanal da hiçbir şeyden habersiz kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Açık, şeffaf, tarafsız habercilik anlayış ile izleyenlerine gelişen her olayı anında aktaran kanal gün içinde yayınlanan haber bültenleriyle sizleri anlık gelişmelerden ve son dakika olaylarından haberdar edecektir. Alperen Keskin’in hazırlayıp sunduğu Unutulan Manşetler eskimiş, unutulmuş gazete manşetlerini ve satır aralarında sıkışıp kalmış haberleri günümüze taşıyıp bizlere hatırlatan ya da beklide hiç dikkatimizi çekmeyen haber aralarını bizlerin dikkatine sunan bir program. Sağlık Merkezi ile güncel sağlık sorunlarına cevaplar aranan programda izleyiciler kendi sorularını da yönelterek kendi hastalıkları hakkında fikir sahibi olabiliyorlar. Özay Şendiri’in sunduğu Tıkırtı Gazetesin de internet dünyasından son haberleri, en çok tıklanan videoları, internet haberciliğini, sosyal ağlar hakkındaki son ilgileri kısacası sanal dünya ile ilgili her şeyi bulabileceksiniz. Çağatay Yolda ile dünya üzerinde ki farklı kültürleri, farklı ırkları, farklı yaşam biçimlerini, yeni coğrafyaları ve değişik tatları görme ve tanıma fırsatını yakalayacaksınız. Uzun süredir izleyiciden beğeni toplayan Çağatay Yolda KANAL 24 ekranlarında sizleri de seyahatlerine ortak etmek istiyor.

 

Uzman eğitimcilerin hazırlayıp sunduğu Bilgi Atölyesi ise sınavlara hazırlanan öğrencilere ve velilerine rehberlik ederek eğitim hayatlarına yön vermeleri konusunda uzmanca yardımcı oluyor. İzleyicilerinin sorularını iletebildikleri program öğrenci ve veliler için kaçırılmaz bir fırsat. Vizyondakiler ise sinema salonlarından sizlere ışık tutacak, vizyondaki filmler ve vizyona girecek filmler hakkında bilgiler veren ve fragmanları sunan program sinema severler için büyük bir rehber niteliğindedir. Spordan yaşama, kültürden habere, eğitimden sağlığa aklınıza gelebilecek her konuda bir şeyler bulabileceğiniz Kanal 24, saygın, profesyonel, tarafsız, özgün ve saygılı yayıncılık anlayışını hiçbir zaman elden bırakmayacak gibi görünüyor.