ŞUANDA TLC Tv İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

TLC Tv

            2010 yılında yayına başlamış ve üçüncü yılındada izlenerek geniş bir hayran kitlesi oluşturmuş olan TLC Tv olarakta kardeş yayınlarıyla geniş izlenme kitlesi sağlamıştır. Çocukların eğlenmesi amacıyla diğer yandan da öğrenmesi maksadıyla hazırlanan ve yayınlanan çizgi filmlerin derlendiği ve çocuklara sunulduğu çocuklara özel kanaldır. Tv izlemenin ve yararlı zaman geçirmek için düzenlenen bu kanal çocuklara ithafen yayınladığı programlarıyla, çocukların severek izlediği bir kanal haline gelmiş ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamıştır. Hem eğlenip hem öğrenme yetilerinin kazandırıldığı ayrıca görsel ve işitsel kabiliyetlerinede hitap ettiği TLC Tv kanalı ile siz ailelerinde gönül rahatlığıyla çocuğunuza izletebileceğiniz kanal olmaktadır.


Çocukların bilgi sahibi olmalarını, onların bilgi darcığını geliştirebilmeyi, onlara hem eğitim hem öğretim sağlamayı amaçlayan ve onlara bunları aşılarken hoş vakit geçirtip, eğlenmelerini sağlayan kanal olan TLC Tv, geçmişten bu güne derlenmiş bir çok çizgi filmini bünyesinde barındırmış ve çocuklara izletmek için yayınlamıştır, halada yayınlamaktadır. Tv izlemenin yanında internet sitesinden de TLC Tv hakkında geniş çaplı bilgiler edinebilirsiniz. Bunların yanında tv ‘de yayınladığı programların saat ve günlerini, hangi çizgi filmlerin yayınlandığını öğrenebilirsiniz. Haftanın programlarını öğrenebilirsiniz. Sosyal paylaşım sitelerinde takip edebilir, yorum paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Kardeş kanallarında linklerinin mevcut olduğu sitede siz ebevynlerin izlemesi için hazırlanan programları takip edebilir, sitelerine girebilir, yeni dizilerden hatta filmlerden haberdar olabilirsiniz. Çocuğunuzun enğlenceli vakit sağlamasını, boş vakitlerini iyi değerlendirmesini istiyorsanız, okuldan eve geldiğinde dinlemesini ve gülüp, rahat etmesini istiyorsanız, ona açabileceğiniz en güzel kanal TLC Tv kanalıdır. Özellikle ailelerin bakış açısıyla bakmaya çalışıp hem eğitici yönüyle hemde eğlendirici özelliğiyle programları, çizgi filmleri ekranlara taşımış ve yayına eklemiş bulunmaktayız.


Tv izlemeyi seven ve zamanı iyi değerlendirmek isteyen bunun yanında yararlı bilgileride içine alan yayın kanalı olan TLC Tv kanalı, internet sitesinden yorum ve önerilerinizle gönderebileceğiniz ve önemseneceğiniz bir kanaldır. Canlı yayındaki programı internet sitesi üzerinden de izleyebilir böylece çocuğunuzun eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Telefon cihazınızın uyumluluğu ile telefonunuza programını indirebilir böylece her an her yerden direk TLC Tv kanalına bağlanıp çocuğunuzun vaktini eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Bunların yanında renkli ve cıvıl cıvıl, eskiden bildiğimiz birçok çizgi filmin, kulaklarda ve gözlerde aşina olduğu karakterleriyle sizlerde çocuğunuzun yanında eğlenebilir, onun mutluluğuyla mutlu olabilirsiniz. Çocuğunuz için en güzel ve eğlenceli programları derlemiş ve titizlikle yayına koymuş bulunmaktayız. Hiçbir kötü davranış ve sözün bulunmadığı ve bulunmasına olanak verildiği programlarda çocuğunuza gönül rahatlığıyla izletebileceğiniz komik ve eğitici çizgi filmleri tv kanalından açabilirsiniz. TLC Tv kanalı siz ailelerin gözüyle çocuklarınız için hazırlanmış ve onların sevgisini kazarak bugun en çok izlenen çocuk kanalı olmuştur.