ŞUANDA Sky Türk 360 İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

SKY TÜRK 360, HABERLERDE BİR NUMARA
                Sky Türk 360 kanalı, Türkiye’de haber kanalı olarak kurulan ve bu kategoride faaliyet gösteren bir televizyon kanalıdır. Televizyon izleyicilerinin yakından takip ettiği ve gündemi anında izleyicisine taşıyan kanal, tarafsız ve özgün yayın anlayışı ile kendini kabul ettirmiştir. Günlük haberlerin yakın takibini yaparak, hızlı ve kaliteli yayınlarla günümüz medya dünyasında kendine güçlü bir yer edinmiştir.
Sky Türk haber kanalı, sadece televizyon izleyicisine değil internet kullanıcısına da haberlere ulaşma imkânı sağlayan ve gündemi takip etmeleri için her an yenilenen sitesi ile hizmet vermektedir.  Kanalın reytingleri ilk beş içinde olduğunu göstermektedir. Yayın hayatına 2000 yılının aralık ayında başlayan kanal, yıllardır Türkiye ve dünya gündemini yakından takip etmektedir.

 

Kendisini takip eden milyonlarca televizyon izleyicisine ve internette takip eden internet kullanıcılarına tarafsız ve düzeyli haber sunmaktadır. Olay nerede ise oraya koşan muhabir ve kameraman ordusu ve usta gazeteci ve yorumcuları ile her zaman takip edilmeyi hak eden haber kanalı olmayı başarmaktadır. Yoğun gündem maddelerini HALK Tvın anlayacağı sunumla hazırlayan ve tarafsızlığını her zaman koruyan kanal, seyredilen ve güvenilen bir haber kanalı olmayı amaçlamaktadır. Kanal 23 Ocak 2012 tarihinde adını Sky Türk 360 olarak değiştirerek yeni adı ile yayın hayatına devam etmektedir. Kanal Çukurova Holding’e aittir. Sahibi Mehmet Emin Karamehmet’tir.

 

Kanal gündemi belirleyen her konuyu gündemine taşıyarak HALK Tvın doğru bilgilere birinci ağızdan ulaşmasını sağlamaktadır. Bilgi kirliliği ile mücadele eden kanal, doğru haber ve düzeyli haber verme politikasını değiştirmemektedir. İnsanların acılarından yararlanarak gündem yaratmaktan kaçınan kanal, haberlerin magazinsel boyutu ile ilgilenmemektedir. Toplumun örf ve adetlerine aykırı ve toplumun birlik ve beraberliğini rencide eden haberlerden özenle kaçınan kurum, her geçen gün daha fazla kitle tarafından tarafsız ve düzeyli haberleri ile izlenmektedir. Televizyon izleyen ve haberleri kaçırmak istemeyen insanlar saat başı verilen haber bültenleri ile gündemi takip edebilmektedir. Haber bültenlerinin yanında gündemin önemli başlıklarının masaya yatırıldığı haber programları ile de adından söz ettirmektedir. Siyaset Meydanı, Analiz 360, Gündem Özel, Ana Haber Bülteni,

 

Bu Sabah gibi haber bültenleri ile ve haber programları ile gündeme damgasını vurmaya kararlıdır. Konuşulması gereken ne varsa konuşularak,  programlara katılan canlı yayın konukları ile önemli konular derinlemesine incelenerek daha detaylı bilgiler seyircilerle paylaşılmaktadır. Kanal sadece gündemi belirleyen haberlerle değil spor haberleri ile de bir numaralı yayıncılık yapmaktadır. Her spor dalında yaşanan olayların takibini yapan ve haber değeri olan tüm olayları gündeme taşıyan kanal, Nostalji Futbol, Orta Saha, Spor Sayfası ve ana haber kuşağı sonunda Spor Bülteni ile seyircilerin merak ettiği spor başlıklarını ekrana taşımaktadır.


                Sky Türk 360 gündeme dair ne varsa, haber bültenleri, spor, magazin, ekonomi, tarih programları ile topluma ulaşmasını sağlamaktadır. Beğenilerek takip edilen kanal, her geçen gün izleyici sayısını artırmaktadır.