ŞU ANDA SHOW TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

SHOW TV 1 Mart 1991 tarihinde Show Radyo ile birlikte Fransa’da kurulan televizyon kanalı yayın hayatına başlamıştır. İlk sloganı olan “Başka Bir Alem” ile yayına bu ülkede devam etmiştir. 1 Mart 1992 tarihinde de Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. Erol Aksoy, Dinç Bilgin, Haldun Simavi ortaklığıyla kurulmuştur. Programları arasında; Vidivodo, Pazar Sürprizi, Cumartesi Sürprizi, Yaz Sürprizi, Wipe Out 4, Show kulüp, Hayata Gülümse, Şeflerin Düellosu, Spor Sayfası, Lig Özel, 1’e 1 Futbol, Show Ana Haber, Siyaset Meydanı, Sabah Haberleri, İyi Beslen Mutlu Yaşa, Hayatın Tadı, Üniversite Medya, Bugün Ne Giysem? , Saba Tümer ile Bugün, Emel Acar ile En Baştan, Vehe’nin Sofrası yer almaktadır.

 

Yıllardır devam eden Siyaset Meydanı, HALK Tv meclisini oluşturan 24 sabit konuğuyla birlikte her Perşembe haftanın konusunu tartışmak üzere Kadir Has Üniversitesi’nde program için özel olarak tasarlanan 360 derecelik stüdyosunda alanında uzman kişileri ağırlamaktadır. Yine 90’larda yayınlanan “Arena” adlı progmaıyla da büyük beğeni kazanmıştır. Bizimkiler, Sıdıka, Deli Yürek, Dadı, Örümcek, Şehnaz Tango, Küçük İbo, Zehirli Çiçek,Sırılsıklam, Canısı, Haşlama Taşlama, Bu Sevda Bitmez, İki Kız Kardeş, Mirasyediler,Hangimiz Eşek (Keko ile Eşeko), Gökkuşağı, Ekmek Teknesi, Hayat Bilgisi, Cennet Mahallesi, Doktorlar, Ana Kuzusu, Hemşerim, Ayşecik, Zirvedekiler ve Tatlı Hayat gibi yerli dizileriyle de büyük seyirci kitlesine sahip olup büyük beğeni toplamıştır. Günümüz dizlerinden olan Adını Feriha Koydum(2012–2013 sezonuna Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu ile devam ediyor), Suskunlar, Ustura Kemal, Eve Düşen Yıldırım, Düşman Kardeşler, Pis Yedili ile dizi alanında da başarılı projeler ortaya koymaktadır. Show TV aynı zamanda 25 yarışma ile en çok sayıda farklı yarışma programı yayınlamış televizyon kanalıdır. Avrupa’daki Türklere yönelik yayın Show Türk de 29 Eylül 2005 tarihinde açılmıştır.

 

Aynı zamanda internet üzerinden tv izle ve canlı tv izle imkânlarıyla seyircilerini memnun etmiştir. “Show TV Ana Haber Bülteni"ni hafta içleri Ali Kırca sunarken, hafta sonları ise Korcan Karar bu görevi üstlenmektedir. "Show TV Ana Haber Bülteni"nden sonra yayınlanan "Spor Sayfası" programını Hafta içleri Melih Gümüşbıçak, Hafta sonları Merve Toy, Ebru Gürsoy ve Birsu Eren sunmaktadır. SHOW TV Show radyo ile birlikte 1 Mart 1991’de Erol Aksoy, dinç bilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa’da kurulmuş ve yayınına bu ülke üzerinden ‘’Başka bir Alem’’ sloganıyla başlamıştır. Show TV Türkiye’deki yayın hayatına ise 1 Mart 1992 tarihinde başlamıştır. Başlarda aylarca yayınlanmayan Ana Haber Bülteni 2 Mart 1992’de ilk kez Jülide Ateş’in sunumuyla ekranlara gelmiştir. Show TV bir dönem kardeş yayıncı kuruluşu olan Cine5 ile birlikte Türk televizyon tarihine yeni bir soluk getirmiştir. 29 Eylül 2005’te açılan Show Türk ile ise Avrupa’daki Türk vatandaşlarının TV İZLE me keyfine keyif katmıştır. 1996 ve 2000 yılları arasında Reha Muhtar ile birlikte SHOW TV İZLE Ana Haber Bülteni en çok izlenen Ana haber bülteni olmaya başlamıştı. Reha Muhtar Türkiye’nin en bilindik simalarından biri haline gelmişti. Ayrıca 90’lı yıllardaki en iyi haber programlarından biri olan arena Show TV’de yayınlanmıştır.

 

Yine bu dönemlerde gece yarısından sonra ‘kırmızı nokta’’ uygulaması ile erotik yayınlar yaparak yine Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Bu erotik yayın daha sonra RTÜK tarafından yayından kaldırıldığında ise gece teleteks yayınına ve yabancı dizilerin yayınına başlayarak bir ilke daha imza atmıştır. Bu dönemde Show TV yine çok beğenilen Türk dizilerini ekrana getirerek izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam etmiştir. Yakın geçmişimizde de beğenilen dizileri ekrana getirmeye devam eden Show TV Acun Ilıcalının yapımcılığını yaptığı yarışma programlarıyla televizyon severlerin 1 numaralı kanalı olmaya devam etmiştir. Show TV günümüzde karasal uydu ve internet üzerinden canlı TV seçenekleriyle yayınlandığı gibi Digiturk Platformu 322. Kanaldan HD kalitesinde yayın yapmaya başlamıştır. Ayrıca HD kanalı normal kanalla eş zamanlı yayın yapmayıp sadece HD kalitesindeki yayınları izleyenleriyle buluşturmaktadır. Yeni sezonda yayınlanacak olan dizileri; Pis Yedili, Eve Düşen Yıldırım, Suskunlar, Düşman Kardeşler, Ustura Kemal ve Adını Feriha Koydum ile yine kış gecelerinin vazgeçilmezi olmaya en büyük adaydır. 21 yıllık yayıncılık tecrübesi ile Show TV biz televizyon severleri ekran başına bağlamaya devam etmekte oldukça iddialı durmaktadır.

 

Haberin merkezi olan Show tv gündemden haberleriyle, magazin haberleriyle ve takip edilen dizileriyle siz tv severlerin gözdesi olan kanaldır. Yıllarını medyaya adamış ve izleyicilerin severek izlediği kanalımızda Türkiye’den haberler, magazin haberleri, renkli ve eğlendirici dizileriyle, yayınladığı filmleriyle tv izlemenin keyfini sizlere yaşatmaktadır.


Show tv Türkiye’de en çok izlenen tv kanalıdır. Birbirinden özel haber sunucularıyla gönüllere taht kurmuştur. Güncel olayları olağanca izleyicilere aktarmış ve samimi bir ortam yaratmıştır. Bir çok magazin programları ile gündemden haberler vermiş, izleyicilerin meraklarına hitap etmiştir. Birbirinden değerli yapımcıların önderliğinde bir çok yarışma ve programlara imza atılmıştır. Halada atılmakta ve tv izleyicilere akşam keyfini yaşatmaktadır. Bir çok sinema filmlerini tv de ilk kez Show tv yayınlamıştır. İnsanların gönüllerinde ayrı önem taşıyan ve severek izledikleri, beğendikleri bir çok diziye yer vermiş ve alanını genişleterek Avrupa’da yaşayıp, kanalı takip etmek isteyen gurbetteki seyircilerimize özel Avrupa kanallarında Show Türk açılmıştır. Ana haber bültenleriyle izleyenleri bilgilendirmiştir. HD yayınlanan programlarıylada tv izlemenin keyfine daha da doyum sağlamıştır.


Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da çok rağbet gören Show tv kanalı sürekli takip edilen ve sevilerek izlenen kanalımızdır. 21 yıldır tv severlere ve izleyenlere hitap etmesi ve halada ediyor olması ile çok önemli bir yere sahip olan Show tv kanalı, uydu ile Türkiye’de ki hatta Avrupa’da ki tüm evlerde izlenmektedir. Türk HALK Tvına hitap eden ve eğlendiren, izleyenlerin severek izlediği ilk televizyon kurumu Show tv’dir. 7’den 70’e herkese uygun olan Show tv kanalı, tanıtım programlarıylada izleyicilere bilgi verirken diğer yandan haberleriyle izleyenlere yaşadığımız ülke ve olaylardan bilgi vererek katkı sağlamaktadır. Show tv kanalı toplumda ırk, mezhep, din, dil, kadın, erkek ayrımcılığı yapmayan programları yayınlar ve toplumda huzur ve düzeni bozacak programları yayınlamaya olanak vermez. Geleceğin bireyleri olacak olan bu gunun çocuklarına sağlıklı, onlara hitap edecek ve gelişimlerine yardımcı olacak programlar yayınlamakla beraber bilgilenmelerini sağlayacak öğrenim içerikli programları yayınlamaya özen gösterir.

 

Show tv izleyicilerin eğitim ve sağlık konularında da bilgilendirilmesini sağlamaya özen gösterir ve bu alanda yapılan projelere destek verir. Haber yayınlarken tarafsız ve HALK Tvın doğru haber almasına çok dikkat ederek, yayınladığı haberlerini özenle seçer. Yayınladığı haberlerde kaynak belirtir ve olabildiğince şeffaf bir şekilde haberleri izleyiciye naklen yayınlar.
Show tv izleyenlerin bunların dışında daha bir çok sektörden haberlerdar olmasını sağlar ve kaliteli yayınıyla izleyenlerin severek izlediği bir kanal olmaktadır. Gündem haberlerinden, Türkiye’de olan olaylardan, spordan ve daha bir çok yeniliklerden haberdar olmak isteyen ve kaliteli zaman geçirip, bu zamanı keyif alarak geçirmek isteyen tüm izleyicilere, tv severlere Türkiye’nin en iyi kanalı Show tv’yi izlemelerini önermekteyiz.