ŞU ANDA ShowMax İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

İlk olarak 15 Nisan 20016 yılında sadece Digitürk’e özel olarak yayın hayatına başlayan Show Max, 01 Haziran 2013 tarihinde Ciner Medya Grubu tarafından satın alınmış ve 25 ağustos 2015 tarihinde internet üzerinden yayın yapmaya başlamıştır. Daha sonra da 9 Nisan 2016 tarihinde Türksat 3A üzerinden yayın yapmaya başlayarak

Digitürk’e özel bir kanal olma özelliğini tamamen kaybetmiştir. En son olarak da Dsmart platformunda yer almaya başlayan kanal bu sayede çok daha geniş bir kitleye ismini duyurmayı başarmıştır. Yayına başladığı ilk zamanlarda sadece Showtv kanalının eski dizilerini yayınlayan kanal daha sonraları da yine Showtv’de yayınlanan programlarının tekrarlarını ve kendine özel programları yayınlamaya başlamıştır. Birçok kanalda olduğu gibi resmi internet sitesinde insanlara canlı tv izleme seçeneği sunan kanal, kısa zaman içinde daha geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.

Gün içinde sürekli olarak keyifli içerikleri ile insanların ilgilerini çeken ve hitap ettiği kitlenin tüm beklentilerini fazlası ile karşılamayı başaran kanal, izleyicilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ile dikkatleri çekmektedir. Tv izleme konusunda tercihlerini genellikle renkli yayınlar yapan ve aynı zamanda eğlenceli yapımlar sunan kanalardan yana kullanan kişiler her zaman Show Max’ın kendileri için doğru tercih olduğunu belirtmektedirler. Bu tarz kanallar ile keyifli zaman geçirmelerinin mümkün olduğunu bilen herkes tüm tv izleyicilerine de bu kanalı önermeye devam etmektedirler.