ŞUANDA POWER TÜRK TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

SİZLERE UNUTULMAZ DAKİKALAR YAŞATAN KANAL             


Powertürk tv izle Ülkemizin sevilen ve çok seyredilen Türkçe pop ve rock müzikleri tarzı video klipler yayınlayan bir müzik tv kanalıdır. Güncel popüler ve gözde şarkılar odaklı olarak ama aynı zamanda geçmişten günümüze özellikle 90 yıllarının unutulmayan hafızalardan silinmeyen hit parçalarına da yer vermektedir. Günün sevilen şarkı ve kliplerinin en güzel örneklerini siz seyircileri ile buluşturan kanal en son yenilikleri takip ederek sizler için ekranlara getirmektedir. Powertürk tv merkezi İstanbul’da olup Power Media Group Turkey bünyesinde siz sayın seyircilerine yayın yapmaktadır. Sevilen müzik kanalı hem yurt içinde hem yurtdışında yayın yapmaktadır. Hafta içi sabah 06.00’da yayına başlayan ve saat 24.00 kadar devam eden akışta günümüzün sevilen pop şarkıları, müzik haberleri. klip mesajlar, kulis söyleşileri, albüm çalışmaları hakkında sohbetler ve albüm arkası görüntülerden oluşmaktadır. Hafta sonu sabah 07.00’de başlayan programın yayın akışında günümüzün sevilen Türkçe pop şarkıları, müzik haberleri, kulis ve unutulmayan hit parçalardan oluşmaktadır. 

 

Kanal Powertürk tv izle 15 Haziran 1995 yılında Cem Hakko tarafından kurulmuştur. Kanal 3 Nisan 2000’de Digitürk’le 27 Eylül 2005’te Türksat 2A ile yayın hayatına başlamıştır. 22 Mayıs 2007 itibarı ile D-Smart 27Ekim 2008 itibarı ile Türksat 2A’dan Türksat 3A’ya aktarılıp ve 1 Ocak 2009 itibarı ile teledünya’ dan yayınları izlenebilmektedir. 23 Ağustos 2009’dan itibaren Türksat Analog Kablo tv’den yapılmakta olan yayın sona ermiştir. Powertürk tv kanalı 2006 tarihinden beri Avrupa’nın tanınmış ve önemli kablo ve IPTV şebekelerinde yer almaya başlamış ve yurtdışındaki Türkiye’nin Türkçe pop müzik kanalının sesi olmuştur. Birçok yabancı ülkede başta Almanya, Avustralya, İsviçre Avusturya, Belçika ve Fransa olmak üzere yayın yapmaktadır. İnternet televizyonu aracılığı ile de seyredebilirsiniz. Kanal programlamalarını tasarlarken çok seçici davranıp eleyerek arıtarak titiz davranışları ile medyada pop müzik şarkıcıları tarafından dikkatli ve olumlu tepkiler almakla beraber farkını göstererek kendini zirveye taşımayı başararak diğerleri ile arasındaki ayırt edilecek nitelikte olduğunu göstermiştir. 

 

Sevilen müzik kanalı powertürk tv genelde tüm yaş gruplarına hitap ederken belli bir yaş üstü yetişkinlerde bu gruba dâhil olabilmektedir. Müzik aktüalitesine ait olan pop sanatçılarının camiasından tutunda sahne yenilikleri hakkında yapılanlar söylenenler, videoklipler ve albüm yapımının aşamalarını gösteren kamera önü ve kamera arkası görüntüler sohbetlerle birlikte vizyona yeni giren ve girecek filmleri tanıtan anlatan programlar bulabilirsiniz. Powertürk tv izle power fm, power love, power xl, powertürk fm diğer kardeş kanallardır. Ülkemizde bu kadar çok sevilen ve aranan bir müzik kanalı olmasının sebebi her zaman günün sevilen müzik parçalarına ve sanatçılarına yer vermesi kaliteli ve düzgün program içeriğine sahip olması sizlere en iyisini ve en güzelini sunmak için hep ilerici görüş sahibi olmasıdır.