ŞU ANDA Pamukkale Tv İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

Denizli şehrinin dört yerel kanalından biri olan ve şehrin tanıtımında çok büyük rol oynayan Pamukkale Tv, aynı zamanda 2010 yılında yayın hayatına başlamış ve Denizli’nin ilk yerel televizyonu olmuştur.

Gün içinde sürekli olarak yaptığı yayınlar ile Denizli hakkında ki tüm haberleri izleyicilerine aktaran kanal aynı zamanda şehrin farklı bölgelerini tanıtıcı yayınları ile de keyifli bir yayın akışına sahiptir. Özellikle ülkemizin en önemli turistik yerlerinden biri olan Pamukkale’nin tanıtımında çok önemli bir rol oynamış olan kanal aynı zamanda internet sitesinden de verdiği canlı tv izleme seçeneği ile insanlara kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Hitap etiği kitlenin beğenisini kazanan kanal özellikle Denizli dışında yaşayan Denizli’lerin memleket hasretlerini dindirmelerine de yardımcı olmaktadır.

Dört farklı yerel kanal sahip olan Denizli şehri, özellikle Pamukkale Tv’nin verdiği kaliteli hizmetler ile kısa zaman içinde çok geniş bir kitle tarafından daha fazla tanınmış ve daha da önemlisi şehrin sorunları daha kısa zamanda resmi kurumlara aktarılmıştır.

Gün içinde sürekli olarak ilgi çeken yapımlar ile izleyicilerine hem şehri tanıtmak hem de eğlenceli zaman geçirme olanağı sunmak gibi bir amacı olan kanal artık yerel tv izleme keyfini doyasıya yaşamak isteyen tüm Denizli’lerin ilk seçimi haline gelmiştir. Sürekli güncellenen yayın akışı ve aynı zamanda bölgenin sorunlarının gündeme getirildiği yapımlar ile Pamukkale Tv daha geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi hedeflemektedir.