ŞU ANDA NTV SPOR İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

NTV SPOR Ntv Spor 2008 yılına kadar NTV kanalında alt bülten olarak hizmet verirken, izleyici sayısının ve popülerliğinin artması sebebiyle ayrı bir kanal olarak hizmet verme kararı aldı. Yine NTV gibi başarılı bir kanal oluşturmak isteyen Doğuş Grubu; adından da anlaşılacağı gibi Ntv Spor’u sadece bir spor kanalı olarak hayata geçirdiler. O zamana kadar hiç spor kanalı bulunmayan Türk televizyonlarında bu fikir çabuk benimsendi. Ayrıca sadece bu kanalı oluşturmakla kalmayıp; büyük yatırımlar da yapan kanal yönetimi, Avrupa futbol ve basketbol liglerini, olimpiyat oyunlarını, küçük turnuvaları spor izleyiciyle buluşturdu. Bu gelişmeler ve yatırımlardan sonra, kanal Kral Tv’nin yayın frekansını satın alarak ulusal yayına geçiş ve HALK Tva ulaşma anlamında da büyük bir yatırım yapmıştır. Reklam gelirlerini ve reyting oranlarını da yükseğe çeken bu gelişmeler sonrasında artık büyük bir kanal mantığıyla hareket etmeye başlamıştır.

 

24 saat boyunca sadece sporu ve gündemle ilgili haberleri servis eden kanal, spor haberciliğinde de güvenilir bir ses olmuştur. Yine yayın süresi boyunca sürekli alt yazıyla spor haberi sunmaları da reklamlar sırasında bile kanalın izlenmesine sebep olmuştur. Ülkemizde en yaygın spor olan futbol ile ilgili yaptığı programların çoğu hedeflediği başarıyı yakalayabilmiştir. Gündüzleri 7/10 programıyla saat 7’de sporseverlere spor dünyasındaki son haberleri ve gazete haberlerini değerlendirirken, Spor Merkezi isimli programla da her akşam yine izleyicilere haberleri ve gelişmeleri aktarıyorlar. En çok reyting alan %100 Futbol programında ise; tüm spor dünyasının sevdiği bir isim olan Rıdvan Dilmen, Güntekin Onay’la birlikte maçları ve pozisyonları değerlendiriyor.

 

Gün boyu Avrupa’dan maç özetleri, haberler, yorumlar sunan kanal bu konuda da herhangi bir rakip tanımamaktadır. Geçtiğimiz 2 sene boyunca Bundesliga(Almanya), Premier lig(İngiltere) maçlarını da alıp o akşamları futbolseverler için bir şölene çevirmektedir. Yine Doğuş Grubu’nun NBA yayın haklarını elinde bulundurduğu dönemde bu maçları izleyiciyle buluşturmuş, hem de Kaan Kural ile çok kaliteli basket programları yapmıştır. Bugün hangi sporla ilgili olursa olsun, bir habere ulaşılmak istendiği takdirde ilk ve tek tercih Ntv Spor olacaktır. En küçük spor dalından, dünyanın en büyük spor organizasyonuna kadar geniş yelpazesiyle mükemmel bir hizmet vermektedir.

 

NTV SPOR

                Spor sevenlerin güncel tüm spor haberlerinden anında haberdar olması için Türkiye’nin en önemli spor kanalı NTV spor kanalıdır. Tribün, futbol, dünyadan futbol haberleri, basketbol, nba, voleybol, tenis, motor sporları ve diğer bir çok spor alanından haberdar olmanızı sağlayan ve gündemdeki spor haberlerini öğrenmenizi sağlayan Türkiye’nin en çok tercih edilen, izlenen ve internetten takip edilen spor kanalı NTV spor kanalıdır. İnternet üzerinden takip edilme olanağı yanında sosyal paylaşım sitelerinde de takip edilip anında paylaşım sağlamayı içeren özellikteki spor kanalıdır.
Spor alanında tv izlemenin keyfini sizlere yaşatan ve her alandan özellikle ilgilendiğiniz alanlardan en doğru ve güncel haberleri sizlere gösteren önemli spor kanalıdır. İnternet sitesinden canlı izleme, canlı dinleme lüksüne sahip olabilmekle beraber, canlı skorlardan, istatistiklerden, sosyal lig, video ve fotoğraf galerisinden, yazarlardan, canlı yayınlardan, yayın akışı hatta röportajlardan haberdar olabilirsiniz. Üye olabilir anında sizlere haber vermemizi sağlayabilirsiniz.


NTV spor kanalıyla her gün farklı haberlerle tv izleme zevkini yaşabilirsiniz. Sadece spor değil bunun yanında hava durumu, gündemdeki diğer alanlardan haberler edinebilirsiniz. Süper toto, süper lig ile olacak maçların ve hangi tarihte ve saatte olacakları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Şampiyonlar ligi hatta UEFA Avrupa ligi hakkındaki en güncel haberler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunların yanında spor kitapları ile bir çok spor alanında bilgi edinebilme imkanınız bulunmaktadır.


Spor alanına önem veren ve tv izlerken en iyi, en doğru kaynaktan spor haberleri almak için NTV spor kanalını tercih edebilirsiniz. Yazarlardan en doğru bilgileri ve yorumları okuyabilir gündemdeki tüm spor haberlerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca her alanda her türlü güncel veriye ulaşır tv izleme keyfini en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. İlgi alanı spor olanların vazgeçilmez spor kanalı olan NTV spor, tv izlerken en özenle seçilen ve şeffaflığını koruyan bilgileri sizlerle paylaşmayı birinci görevi olarak kabul etmektedir. Hatta telefonunuza programını indirebilir, telefonunuzdan nerde olursanız olun anında güncel spor bilgilerine sahip olabilirsiniz. İnternet sitesinden editörlere ulaşabilir, isteğiniz veya herhangi bir sıkıntınızda onlarla paylaşabilirsiniz.

 

Sizlere en güvenilir kaynaktan bilgileri vermeye ve spor haberlerinden sizi her an bilgilendirmeye önem vermekte olan kanal NTV spor kanalıdır. Yanında bir çok internet sitesinide barındırarak daha çok bilgi almanızı ve spor alanındaki tüm bilgilere sahip olmanızı sağlamaktadır. Verimli ve kaliteli tv izleme keyfini sağlamak ve spor hakkında en son ne varsa haberdar olmak için NTV spor bir numaralı spor kanalıdır. Taraf tutmaksızın, edinilen bilgiyi değiştirmeden doğrucana sizlere sunan NTV spor kanalı Türkiye’nin lider spor sitesi haline gelmiştir. En son haberlerden, en güvenilir kaynaklardan, anında ve kaliteli şekilde edinmek, haberdar olmak için NTV spor kanalını tercih edebilirsiniz.