ŞU ANDA NTV İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

NTV İlk kurulduğu günden beri saygın ve ilkeli televizyonculuk parolasıyla yola çıkmış ve HALK Tv tarafından da bu yönüyle takdir görmüş bir kanal olarak yayın hayatına devam etmektedir NTV. 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından Nergis Grup himayesinde kurulmuş olup 1999 yılında NTV’yi NTV yapan Doğuş Grubunun himayesine geçmiştir. İlk kurulduğu yıllarda kendine bir yol haritası çizip, Türkiye’de daha önce hiç yapılmamış bir sistem olan temalı yayın ilkesini benimseyerek; daha kurulduğu anda iddialı ve kaliteli bir yayın hizmeti sunacağını göstermiş oldu. Temalı yayıncılık; her konuda her dalda program ve yayın yapmak yerine; kendine bir çizgi ve dal belirleyip o konuda daha kaliteli programlar yapmak diye tanımlanabilir.

 

NTV’de yayına başladığında temel hedeflerini; haber, ekonomi, kültür-sanat ve spor olarak belirledi. Ve bu konuda şu anda Türkiye’de 1 numara denilebilir. Gün boyu sadece insanlara spor, ekonomi ve gündemle ilgili haber servis etmekte, kalan zamanlarda da yine bu konularda yorum ve tartışma programları yayınlamaktadır. NTV’nin bu yönü başlarda insanlara garip gelmiş, uzun yıllar reyting alamamıştır. Fakat çizgisini hiç değiştirmeden yoluna devam etmesi, NTV’nin doğru ve dürüst habercilik konusunda saygınlığını fazlasıyla artırmıştır. İnsanların da bu kanala alışmasıyla, spor seyircisini ve doğru habere en hızlı ulaşmak isteyen insanları kendisine bağımlı hale getirmiştir. Gün boyu haber bültenleriyle insanları haberi getiren kanal, öğrenciler için doğru tercih programıyla bir nevi ücretsiz bir rehberlik servisi sunmuştur. Akşam kuşağında ise yine hem bültenlerle, hem de haber tartışma platformlarıyla ilkesinden vazgeçmemiş tarafsız bir şekilde yayın hayatına devam etmiştir.

 

Spor konusunda da bünyesindeki NTV Spor ile birlikte büyük işlere imza atmış olup, Türkiye’nin tek spor kanalı olma yolunda devam etmektedir. Yayın hayatı süresince sporsever izleyicilerine büyük hizmetler vermiştir. Sayılı NBA izleyicisi için bir dönem NBA maçlarının yayın hakkını satın almıştır. Yine Türkiye basketbol ligini bir süre yayınlayıp izleyenleri ekrana kilitlemiştir. NTV Türkiye’nin ilk haber kanalı ve ilk temalı yayıncılık ilkesine sahip kanalı olarak, hem saygın hem sevilen hem de doğruluğuyla tüm izleyicilerin beğendiği bir kanal olmuştur. Ve televizyon dünyasına çok güzel bir alternatif sunarak büyük hizmetlerde bulunmuştur.

 

                NTV yayının, haberin, güncel bütün olayların merkezdir. Türkiye, dünya, spor, sağlık, teknoloji, ekonomi, kültür ve sanat, yaşam, anne ve çocuk, otomobil gibi bir çok sektörde en yeni çıkan haberi sizlere paylaşmakta ve sizleri haberdar etmektedir. Bir çok alanda sizlere haber veren, sizleri bilgilendiren NTV ile en sağlam kaynaklardan, topluma haber ulaştırmakta bir numara olmuş bir yayın sağlayan kanal olmaktadır.


NTV tv izleyenlerin özellikle Türkiye’den, dünyadan haber almak isteyenlerin bir numaraları adresi olmuştur. Birden fazla kanalda yayın vermekte ve internet sitesinden de bir tık ile dünyadan, yaşadığımız ülkeden haberdar olabilme lüksünü bizlere yaşatmaktadır. NTV siyaset ve bilimede yer vermekte ve güncel olan, yeni çıkmış tüm bilgileri, güvenli kaynaklardan özenle alarak siz değerli izleyicilere sunmuştur. Haberlere ağırlık vermekle beraber, dizi ve sinema konusundada gündemdeki dizileri, severek begenilerek izlenen tüm dizileri evlerimize getirmiştir. Hatta sinema seanslarına kadar yaşam ve etkinlikler adına bir çok imkanı bizlere sunmuştur. Foto ve video galerisi ile bize ilginç, komik ve gündemdeki tüm haberleri görsel olarak aktarmıştır. Medya ve astroloji alanınada ağırlık vermiş, herkese ve herkesin ilgi alanına hitap edebilecek çeşitlilikte bilgi vermeye endeksli bir kanal sağlamıştır. Sadece tv ve web adresi ile değil sosyal paylaşım sitelerinden de anında güncel haberlerden bilgi alabilmekte ve bunları arkadaşlarınızla paylaşarak herkesi haberdar edebilme imkanını sizlere sunmaktadır.


NTV tv izlerken zamanı en iyi ve kaliteli şekilde değerlendirmeyi sağlamayı amaç edinmiştir. Piyasadan, ekonomiden, hatta özel dosyalar adıyla sanmakta olan önemli olaylardan haberdar olabilir, bilgi sağlayabilirsiniz. Hangi tarihte ne olduğunun kaydını tutup size yaşadığınız günün önemini ve önemli olayını bilgilendirmektedir. Magazin haberleri, hava durumu ve arama motoru ile ulaşmak istediğiniz daha bir çok haberi sizlere sunmaktadır. Yabancı dizi kanalı, müzik kanalları ve fm’lerini, belgesel kanallarınıda içine almakta olan NTV sizlere her alanda anında haberdar olmanızı sağlayan özel kanallardan biridir. NTV tarih ve NTV kitap bölümlerinden de bir çok habere ulaşabilirsiniz. Yayın akışıyla izlemek istediğiniz ve yayına konan tüm programların listesini görebilir, haberdar olabilirsiniz.
Tv izlemenin keyfini ve kaliteli, dolu dolu bir şekilde zaman geçirebilmenin yanında gündemdeki haberlerden bilgi sahibi olmayı isteyen tüm izleyeciler için NTV kanalı bir numaralı tv kanalıdır.

 

Anında güncel bütün olaylardan haberdar olabilirsiniz. Takip ettiğiniz programlardan, dizilerden bilgi alabilirsiniz. Yaşamınıza dair önem arz eden, ilgi alanınız olan bütün alanlardan haberdar olabilirsiniz. Sizler için düşünülen ve sizlerin istediğiniz alandan istediğiniz şekilde aydınlanmanızı sağlayabilen ve doğruluğundan emin olacağınız bir numaralı adresiniz NTV kanalıdır. Değerli zamanınızı kaliteli,verimli geçirmenizi sağlayan ve Türkiye’den hatta dünyadaki olup bitenlerden haberdar olmak isteyenlerin takibindeki bir numaralı adres NTV kanalıdır.