ŞUANDA MİNİKA GO İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

MİNİKA GO

            2011 yılında yayına giren birçok uydu kanalından yayın veren ve severek izlenen, yeni açılmasına rağmen çok beğenilen ve severek izlenilen, çocuklara yönelik programlarıyla onlara eğlenceli ve bilgi aşılayıcı hedef belirlen yayın kanalı Minika Go kanalıdır. MinikaGO ve MinikaÇOCUK olarak iki ayrı bölüme ayrılarak yayın yapan bu kanalda, MinikaÇOCUK üç ve yedi yaş aralığına hitap ederken MinikaGO ise yedi ile ondört yaşına hitap etmektedir. Çocuklarınızın özellikle okul çağında olan ve okula giden çocuklarınızın, eve geldiğinde yorgunluğunu atması, eğlenmesi ve diğer yandan da bilgilenmesi için en güzel kanal Minika Go kanalıdır. Tv izlemeyi çocuklara yararlı hale getiren ve birbirinden özenle hazırlanmış programlarıyla yayın yapmakta olan Minika Go kanalı, sevilerek izlenen kanal olarak geniş hayran kitlesine kısa zamanda ulaşmıştır.


Çocuklarınızın yararlı zaman geçirmesini ve geçirdikleri bu zaman zarfında hem gülüp, eğlenmelerini hemde bilgilenmelerini ve yeni şeyler öğrenmelerini istiyorsanız Minika Go kanalını açmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Minika Go sizler gibi çocuklarına düşünen değerli ailelerin gözüyle bakılmaya çalışarak hazırlanmış programlarıyla, titizlikle ve özenle çocukların bilgilerini geliştirecek ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak bilgileriyle çocuklarınıza izletebileceğiniz bir kanaldır. Gönül rahatlığıyla çocuklarınıza izletebilirsiniz. Kötü davranışlara asla yer vermeden her zaman doğruyu ve güzelliği aşılayan yayın kanalı çocukların en iyi şekilde yetişmesi ve bilgilenmesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır ve geniş hayran kitlesiyle bunu başardığını göstermektedir. Tv izlemenin görsel ve işitsel hafızalarına hitap etmesiylede yayınladığımız programlar, onlar için daha akılda kalıcı hale gelmektedir. Tv izlemenin yanısıra çocuklar için özenle derlenmiş ve rengarenk hale getirdiğimiz internet sitemizdende bizlere ulaşabilir öneri veya şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Çocuğunuzun canlı yayında olan programı izlemesini sağlayabilirsiniz. Güncel duyuruları okuyabilir, en son çıkar haberleri öğrenebilirsiniz. Sosyal paylaşım sitelerinden takip edebilir ve çevrenizle paylaşabilirsiniz.


Tv izlenin ve internet kullanmanın yararlı ve bilgi içerikli bunların yanında eğlenceli olduğu Minika Go yayınında ve internet sitesinde çocuklarınıza yönelik hazırlanmış en donanımlı vıdeolar mevcuttur. Ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarına izletebileceği hatta onlara izlerken eşlik edebileceği programları yayınlamaktayız. Çocukların bilgilerini ve öğrenimlerini arttırmak için videoları seçerek ve ince eleyip sık dokuyarak yayına koymaktayız. Geleceğe ışık tutacak olan bugunun çocukları için, donanımlı birer nesil için onları en iyi şekilde yetiştirmek hepimizin görevidir. Bu çerçeveden bakıp, onları en güzel şekilde yetiştirmek içinde tv ve internetten faydalanarak, onları yetiştirmeye ve bilgilendirmeye çalışmaktayız. Güzel davranışlarda bulunmalarını sağlayacak ve zihinlerini geliştirecek bunun yanında bilgi depolayacak olan günümüz çocukları, özellikle teknolojiye olan meraklarıyla çok daha güzel öğrenim sağlayacaklardır. Çocuklarınıza gönül rahatlığıyla izletebileceğiniz gibi, tavsiyede edebileceğiniz Minika Çocuk siz çocuklarını düşünen aileler kadar özenmiş yayın kanalıdır.