ŞUANDA MİNİKA ÇOCUK İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

MİNİKA ÇOCUK

            2012 yılından itibaren yayınlanan ve çocuklar için hazırlanmış olan programlarıyla onları eğlendirmek ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamak tv izlemeyi verimli hale getirmek ve onlara hem güzel vakit geçirirken hemde bilgi aşılamak için yayınlanan Minika Çocuk kanalı, yeni olmasına rağmen çok ilgi gören çocuk kanalıdır. 3 ve 7 yaş aralığındaki çocuklara hitap etmekte olan Minika Çocuk kanalı, MinikaGO ve MinikaÇOCUK olarak iki yayına başlamıştır. Çocukların zihinsel gelişimi için önemli olan bu yaş aralıklarında onlara sevimli karakterlerle eşlik etmekte, doğruyu öğretmekte ve güzel davranışları aşılamaktadır.


Minika Çocuk kanalı, ailelerin çocuklarına rahatça izletebileceği hatta diğer ailelere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceği yayın kanalıdır. Çocuklarınızın tv izlerken hem öğrenip hemde keyif almasını istiyorsanız Minika Çocuk kanalını seçin. Siz çocuklarını en iyi düşünenen ailelerin düşüncesinden yola çıkıp çocuklar için en faydalı olabilecek programlara yer verdik. Tv izlemenin yanısıra internet sitesinden de takip edebiliceğiniz Minika Çocuk kanalının en güncel haberlerini öğrenebilirsiniz. Duyuru ve haberleriyle sizleri güncel olaylardan, en son çıkan haberlerden bilgi almanızı sağlarken, sizlere yönelik bölümümüzle sizlere özel hazırladığımız bölümleri okuyabilirsiniz. Ayrıca canlı yayında olan programı izleyebilirsiniz. Sosyal paylaşım sitelerinden takip edebilir, bu sitelerden çevrenizle haberleşebilir onlarlada paylaşabilirsiniz. Çizgi filmleriyle, nasıl yapılır bölümleriyle çocuğunuzun hem eğlenebileceği hemde öğrenebileceği bir program yayınlayan Minika Çocuk kanalı, çocukların beğenisiyle izlenen ve tavsiye edilen bir kanal olmuştur.

 

Tv izlerken yararlı bilgilerle donatmayı ve günümüz çocuklarına bilgi aşılamayı görevi bilmiş olan Minika Çocuk kanalı, bu göreve yönelik programlarıyla hem güldürücü hemde bilgi verici videolar paylaşmaktadır. Çocukların zihinsel gelişiminin en üst düzeyde olduğu yaşlarında onların hem görsel hemde işitsel duyularına hitap ederek, onlara güzel davranışlar, ahlaklı davranışlar ve öğretici bilgiler aşılamak çok önemlidir. Bu yüzden Minika Çocuk çocuklarınız için sizlerin üzerlerine titrediğiniz hassaslıkta ve önemle programları yayınlamaktadır. Çocukların yarının gelecekleri ve ebevynleri olacakları düşüncesinden yola çıkarak, onlara yani yarınlarımıza hatta onlarında yarınlarına hitap ederek, donanımlı ve bilgili bireyler yetiştirmek için Minika Çocuk elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Geniş izlenme kitlesi ile başarılı olduğunu ve bu yolda çizgisinden şaşmadan ilerlecek olmasının garantisini sizlere vermekteyiz. İleriye yönelik düşünce ve titizlilikle başladığımız yayınımızda günümüz çocuklarının ilgileneceği ve severek izleyeceği, öğretici programlara yer vermiş bulunmaktayız ve bulunmayada devam edeceğiz.

 

En iyi ve en öğretici çocuk kanalı olan Minika Çocuk birbirinden eğlenceli programlarla siz ailelerinde gönül rahatlığıyla çocuklarına izletebileceği yayın kanalıdır. Geleceğimize ışık tutmak için bugunun çocukları önemsemeli ve onların eğitimine önem vermeliyiz. Bu doğrultuda güzel ve bilgili bireyler yetiştirmek ve bunu onları sıkmadan, en güzel şekilde, onların zevk aldığı şekilde aşılamaya özen göstermekteyiz.