ŞU ANDA Lifetime Tv İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

Son derece geniş bir program yelpazesine sahip olan ve her zaman için insanların keyifli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlayan Lifetime Tv, özellikle hafta sonu yer verdiği ve genellikle tv’de ilk kez yayınlanan filmlerin yer aldığı sinema kuşağı ile çok büyük ilgi çekmektedir. Aynı zamanda hafta araları sürekli olarak kadın programlarının yanı sıra lifetime tarzındaki yapımları ile de kendi alanındaki kanallar içinde özel bir yer edinen kanal, 26 Nisan 2016’dan bu yana yayın hayatında devam etmektedir.

Yayın hayatında kısa bir süre önce başlamasına rağmen kısa zaman içinde insanların ilgilerini çekmeyi başarmış olması ve aynı zamanda her geçen gün daha eğlenceli içerikler ile insanların karşısına çıkması Lifetime Tv’nin bugünkü konumunu elde etmesini sağlamıştır. Bilindiği gibi çok fazla sayıda kanal olmasından dolayı insanların dikkatlerini çekmek oldukça zordur.

Birçok kanalın yayın hayatına başladıktan kısa zaman sonra kapanması ve insanların isimlerini dahi hatırlamaması Lifetime Tv’nin ne kadar önemli bir başarı elde ettiğinin bir kanıtıdır. A&E Networks ile Oflaz Medya Grubunun ortaklığı ile kurulan kanal birçok kişinin tv izleme alışkanlıklarını değiştirmeyi başarmıştır. Resmi internet sitesinde de gerek kurumsal yapısı gerekse yayın akışı hakkında gerekli tüm bilgileri kullanıcılarına sunan Lifetime Tv, canlı tv izleme seçeneği sayesinde insanların cep telefonu, bilgisayar veya tabletten de tüm yayın ve hizmetleri alabilmelerini sağlayabilmektedir.