ŞU ANDA Lalegül Tv İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde yer alan merkezinde uzun zamandan bu yana verdiği dini yayınlar ile insanların beğenisini kazanmış olan Lalegül Tv, özellikle gerek radyo kanalı gerekse dergisi ile sıradan bir kanala oranla çok daha büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Tüm gün boyunca insanları dini açıdan bilgilendirmeyi amaçlayan programları, dini açıdan kendilerini kanıtlamış olan uzmanların katıldığı tartışma programları ve en beğenilen sanatçıların ilahi klipleri ile izleyicilerine hoşça zaman geçirme olanağı sunan kanal, şu an da kendi alanında en çok ilgi çeken kanallardan biri olmayı başarmıştır.

Özellikle televizyon yerine online tv izleme seçeneklerine daha çok ilgi gösteren insanların da ilgilerini çekmek için resmi internet sitesinden verdiği canlı tv izleme seçeneği sayesinde kısa zaman içinde daha geniş bir kitleye ulaşmayı başarmış olan kanal, İslami temalı yapımlar ile sürekli olarak yayın akışını daha da renkli bir hale getirmektedir.

Yayın akışında gün boyunca çok farklı içerikler olmasından dolayı her kesimden insana hitap etmeyi başaran ve yaptıkları dini çalışmalar ile kendilerini kanıtlamış olan uzmanların bilgilerinden istifade etmek isteyen kişilerin ilk seçimi olan Lalegül Tv, 18 Eylül 2014 yılından bu yana kaliteli bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Çeşitli hocaların vaazları ve sohbet programları ile dini tebliğlerin yapıldığı kanal özellikle Cübbeli Ahmet Hoca adı ile tanınan Ahmet Mümtaz ÜNLÜ’nün yaptığı sohbet programları sayesinde oldukça büyük bir ilgi görmektedir.