ŞU ANDA KonTv İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

10 Haziran 1992 yılında kurulan ve ülkemizin en eski yerel kanallarından biri olan Kon Tv, Konya’dan yayın yapan ve her saat başı haber yayını yapan özel bir kanaldır. Uzun zamandan bu yana yayın yaptığı bölgesinin sesi konumuna gelen ve yerel bir kanala göre oldukça yüksek bir izlenme oranına sahip olan kanal aynı zamanda birçok platformda da yerini almıştır.

Şu anda ülkemizde isteyen herkesin Türksat, Dsmart, Tivibu veya Teledünya platformlarından ulaşabildiği kanal gün boyunca birçok farklı formatta yapım ile izleyicilerine hitap etmektedir. İzleyicilerinden gelen tüm talepler doğrultusunda yayın akışını ve diğer hizmetlerini güncelleyerek büyük beğeni toplayan Kon Tv, şehrinden uzakta yaşamak zorunda olan Konya’lıların da memleket hasretlerini dindirmek için en çok tercih ettikleri kanalların başında yer almaktadır.

Şehrin tüm sorunların dile getirildiği tartışma programlarından haber programlarına hatta yöresel temalı programlarda eğlence programlarına kadar birçok farklı yapım sayesinde insanların keyifli bir şekilde zaman geçirdikleri Kon Tv, internet sitesinde de canlı tv izleme olanağını kullanıcılarına sunmaktadır. Tüm yerel kanallarda olduğu gibi öncelikle Konya ilinde yaşanan gelişmeleri insanlara aktarmayı amaçlayan kanal aynı zamanda ülke gündemini de yakından takip ederek en son gelişmeleri en hızlı şekilde izleyicilerine aktarmaktadır. Tüm Kon Tv izleyicileri, tv izleme alışkanlıklarına yeni bir boyut getiren bu özel kanal sayesinde eğlenceli zaman geçirmenin keyfini yaşayabilmektedirler.