ŞUANDA KARADENİZ TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

KARADENİZİN ULUSAL KANALI
26 Ocak 2006 yılından bu yana Karadeniz temalı yayınlar yaparak izleyicilerine ulaşan ve her zaman için keyifli bir yayın kuşağı sunan Karadeniz Tv, özellikle gün boyunca yayınladığı Karadeniz şarkıları ve çeşitli klipler ile keyifli zaman geçirmek isteyen herkes için doğru bir tercihtir. Birçok yerel sanatçının kliplerine yer vermesi ve özellikle karadenizden uzak kalmış olan kişilerin hasretlerini bir nebze bile olsa dindirmeyi amaçlayan kanalın merkezi İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer almaktadır. Resmi internet sitesinde yer verdiği canlı tv izleme hizmeti ile sadece tv platformları değil aynı zamanda internet üzerinden de izleyicilerine ulaşan kanal bu sayede artık kendi alanında en önemli isimlerden biri olmayı başarmıştır.

Alt yapısını her zaman en son teknolojiler ile güncellemeye ve izleyicilerine mümkün olan en kaliteli yayınları sunmaya özen gösteren Karadeniz Tv, eğlenceli Karadeniz şarkıları ve aynı zamanda keyifli eğlence programları ile tüm izleyicilerine mutlu anlar yaşama olanağı sunmaktadır.

Uzun zamandan bu yana geniş kitlelerin takibinde yer almayı başaran ve her geçen gün daha güçlenen kanal özellikle yerel Karadeniz sanatçılarının eserlerini daha geniş kitlelere de ulaştırmalarına aracılık ederek önemli bir misyon yüklenmiştir. Bölgenin en önemli tv kanallarından biri olan ve tv izleme keyfini maksimum seviyeye taşıyan bu kanal ile isteyen herkese uygun keyifli içerikleri ile günden güne büyümeye devam etmektedir.