ŞUANDA KANAL A İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

BEĞENİLEREK İZLENEN TELEVİZYON KANALI, KANAL A
                Kanal A Türkiye’de yayın yapan ulusal bir kanaldır. Kanal kurulduğu günden beri seyircisiyle kucaklaşarak büyümeye devam etmektedir. Merkezi Ankara olan kanal önceleri Ankara’nın kanalı olarak tanınsa da daha sonra Türkiye geneline yayılmaya ve Türkiye genelinde seyirciye ulaşmaya başlamıştır. Seviyeli ve geliştirici yayınları ile genç, kadın, erkek, çocuk herkesin seyredebileceği ve kendisi için bir şeyler bulacağı yayın akışı ile gün geçtikçe daha fazla izleyici ile buluşmaya başlamıştır. Kanal 1997 yılında yayın hayatını girmiştir. Televizyon izleyicisi için farklı programlar hazırlayarak başka kanalların da olabileceğini göstermiştir. KTV yayıncılık kuruluşu olan kanal, izleyicisi ile bütünleşmeye ve daha fazla izlenerek tercih edilmeye başlamıştır.


Kanal A haber bültenleri ile olayın olduğu her yerde olduğunu göstererek doğru ve düzeyli haberlerle izleyicinin gönlünde taht kurmaktadır. Sıcak ve güncel bilgilere ulaşmak için doğru adres olan kanal televizyon izlemeyi sevenler tarafından özellikle tercih edilen haber bültenlerine sahiptir. Önce insan düşüncesi ile her olayda ve haberde insanlara saygıyı bırakmayan, insanlara zarar verecek yorumlardan uzak duran düzeyli çizgisi ile reytinglerde yükselmeye devam etmektedir. Gerçeklere ulaşmak ve doğruyu görmek için haber bültenlerini izlemeniz yeterlidir. Haber programları ile de gündemi yakalamaya çalışan ve merak edilen her konunun konuşulduğu Sivil Düşünce tartışma ve fikir alışverişi yapılan düzeyli bir haber programı olarak çok sayıda seyirciye hitap etmektedir. Her fikirden aydın ve uzmanın fikirlerini söyleyerek anlatabildiği tartışma programı Hangi Taraf gündemin nabzını tutarak en sıcak konuların konuşulduğu seviyeli bir programdır. Gündeme dair merak ettiğiniz her şeyi Hangi Taraf ’ta siyaset ve bilim dünyasının uzmanlarından dinleyebilirsiniz. Televizyon izleyicisinin severek izlediği spor programı Sporvizyon capcanlı ve heyecanlı içeriği ile her zaman dopdolu. Haftanın maçları ile ilgili yorumlar, tartışmalı konular, erkeklerin en büyük tutkusu futbol, bu programda masaya yatırılarak tartışılmaktadır.

 

Merak edilen tüm soruların cevabının arandığı programı spor ve özellikle futbol meraklıları beğenerek izlemektedir. Birbirinden değerli konukların misafir edildiği programla pazartesi akşamları da futbola doyacaksınız. Motor sporlarının ve otomotiv sektöründeki gelişmelerin anlatıldığı Oto Dünyası otomobil tutkunlarına hitap etmektedir.  Kültür ve sanat programları ile de beğenilen kanal Köprü ile geçmiş ve gelecek arasında bağ kurulmasını sağlamaktadır. Değerli konukların ağırlandığı program da sosyal ve kültürel konular ele alınarak işlenmektedir. Çevreyi korumak adına yapılabileceklerin anlatıldığı program Eko-Gündem yapacak bir şeylerin olduğunu anlatarak seyirciyi uyarmaktadır. Söyleyecek bir şeyi olan herkes çevrenin gündemini yakalayan Eko-Gündemi seyrederek fikirlerini paylaşıyor. Müzik programı Müziğin Ritmi ile haftanın konuğu olan sanatçı ile gerçekleştirilen röportajlar ve klipler seyircinin hoşuna gitmektedir. İlgiyle izlenen programda sevdiğiniz pek çok sanatçının kliplerini seyredebilirsiniz.
Geniş bir program yelpazesine sahip olan kanalı, televizyonunuzun uygun frekansından ve kanalın kendi web sitesinden izleyebilirsiniz. Tüm bu programlar ve daha fazlası için Kanal A seyredin.