ŞU ANDA Kanal 3 İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

Ülkemizde yer alan çok sayıdaki yerel kanal içinde kalitesi ile artık farkını ortaya koymuş olan Kanal 3, Afyon şehrinin en önemli yerel kanalıdır. Uzun zamandan bu yana bölgenin en önemli kanallarından biri olarak insanların beğenisini kazanmış olan Kanal 3, sadece Afyon şehrinden değil aynı zamanda Eskişehir, Uşak, Kütahya, Burdur ve Isparta gibi şehirlerden de yayınlar yapabilmektedir. Bölge halkı tarafından çok sevilen ve tüm yayınları büyük bir keyif ile takip edilen bu başarılı kanal, 2008 yılında Megabirlik AŞ. tarafından kurulmuştur. Her kesime hitap eden yapımları ile dikkatleri çeken kanal aynı zamanda yaptığı haber ve tartışma programları ile de bölgenin tüm sorunlarını gündeme getirmeyi amaçlamaktadır.

Afyon merkezli, bir kanal olmasına rağmen Eskişehir’de de bir temsilciliği yer alan kanal bu sebeple yerel kanal değil daha çok bölgesel bir kanal olarak değerlendirilmektedir. Canlı tv izleme seçeneği ile online yayınlar da yapabilen ve izleyicilerine her zaman en kaliteli yayınları ulaştırmayı amaçlayan Kanal 3, şu an da ülkemizde yer alan en önemli bölgesel kanallardan biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Özellikle bölgenin hem merkezi hem de kırsal yerleşim birimlerinden yaptığı yayınlar ile ortaya son derece keyifli bir sentez çıkarılmasını sağlayan Kanal 3, tv izleme keyfini sonuna kadar izleyicilerine tattırmaktadır. Bu sebeple bölge halkının kanala olan ilgileri de sürekli olarak artmaya devam etmektedir.