ŞU ANDA ictimai Tv İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

29 Ağustos 2005 yılından bu yana yayında olan ve şu anda Azerbaycan’ın en önemli kanallarından biri olarak çok geniş bir kitlenin takibi altında yer alan İctimai tv, özellikle spor tutkunları için yaptığı futbol yayınları ile dikkatleri çekmektedir.

Sadece spor değil daha birçok farklı konuda yaptığı yayınları ile insanların beğenilerini kazanan kanal, maalesef sadece Azerspace-1 uydusundan yayın verdiği için ülkemizde az sayıda kişi tarafından izlenebilmektedir. Bu kanalı izlemek isteyen Türk vatandaşlarının antenlerini Azerspace-1 uydusuna doğru çevirmeleri gerekmektedir. Özellikle ülkemizde ücretli kanalların yayınladığı UEFA Avrupa Ligi ve İtalya Süper Ligi karşılaşmalarını izlemek isteyen kişiler bu kanal ile amaçlarına rahat bir şekilde ulaşabilmektedirler.

Bu kanalı izlemek isteyen kişilerin bir diğer seçenekleri ise kanalın resmi internet sitesine girip online tv izleme hizmetinden faydalanmaktır. Bu sayede sadece bilgisayar başına geçerek ve anten ile ilgili herhangi bir düzenleme yapmadan istenen yayın izlenebilmektedir.

Uzun zamandan bu yana başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden ve Azerbaycan Devletinin resmi desteği ile kurulmuş olan İctimai tv, canlı tv izlemek isteyen kişiler için her zaman keyifli bir seçenek olmuştur. Avrupa yayın birliğinin bir üyesi olan ve içeriğinde birçok farklı tarzda yayına yer veren bu özel kanal bu sayede çok geniz bir kitleye hitap edebilmektedir. Bu sebeple izleyicilerinden gördüğü ilgi de sürekli olarak artmaya devam etmektedir.