ŞUANDA GS TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

GALATASARAY ÇOK YAKININIZDA
Futbolun yeri hiç de ihmal edilemez bir durumda olan günümüzde taraftarların takımlarını nasıl takip edeceği önemli bir konu. Evimizde otururken sarı kırmızı renkli koltuğumuzda otururken ya da sarı kırmızı kupamızla kahve içerken tv izlemek ayrı bir zevk.  Bu keyif aslında çok uzağımızda değil.


Bir düşünün aslan hangi transferleri yaptı hangi takımdan saniyesi saniyesine öğrenmek çok güzel olmaz mıydı? GS tv sayesinde bu açlığımızı giderebiliyoruz hepimiz. Bu tv izlenir. GS tv’nin spikerini nerede bulabiliriz. Ali Ferahbotu bizi her zaman heyecanlandırmasını bilen bir insan. Ayrıca yayın kadrosunun ataklığı sayesinde gerçekten ileri derecede bir performans sergileyen kanal diğer takımların olası transferlerini, kadrolarını, yer yer özel hayatlarını da deşifre edebiliyor. Bir istihbarat teşkilatı titizliği ile çalışan kanalın personeli en doğru ve güncel bilgileri bizlere en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyor ve bunu da başarıyor. Ayrıca internetten de canlı şekilde kanalı izleyebiliyoruz. İnternetten izleniyor olması gerçekten de büyük bir avantaj bu sayede iş yerinde kısa bir molada ya da çalışırken bile Galatasaray ve diğer takımlarla ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabiliriz. Yeni senede kendini birçok yönden geliştirmiş durumda bulunmakta olan kanal voleybol, basketbol,futbol ve Galatasaray’ın bulunduğu her konuyu çeşitli programlarla izleyicilerine aktarıyor.

 

Yayın akışında takımların kamplarını gösteren programlar bulunmakta ve bu gerçekten izleyicilerine keyif veriyor. İki adet stüdyosu bulunan kanal 2006 yılında yayınlarına başlamış ve 2007 tarihinde uydu üzerinden izlenilmeye başlanmış durumda. Bu zamana kadar kadrosunu sağlam kurmuş ve gerçekten bir Galatasaraylının tatmin olabileceği şekilde yayın yapmakta. Yayın akışını sıkı takip eden bir izleyici Galatasaray ile ilgili hiçbir önemli anı kaçırmaz. Bu çok zor bir olay değil, sadece gün içerisinde fazlasıyla bulunan boş olan vakitlerinizden iki üç saatinizi yayın akışını gözden geçirerek GS tv’ ye ayırmanız yeterli olacaktır.

 

Bu kadar geniş bir bilgi platformunu bizlere sunabilen bir yayın kuruluşu gerçekten bir nimet. Bu nimetten yararlanmanın kolaylığı da sanki kendisine çağıran bir ses. Düşünsenize akşam haberlerinde Galatasaray oyuncularının bu günkü performansları.,gün içinde takımdaki yapılan değişiklikler, takımın puan durumu, diğer takımlarla karşılaşmalarından özetler, yarınki program ve daha neler neler… Bir çok insan bu bilgileri elde etmek için arkadaşlarına danışıyor, internetten araştırıyor, gazetelerden okumaya öğrenmeye çalışıyor. Bunların hiç birini kullanmadan sadece yarım saat gibi kısa bir sürede GS tv den  Galatasaray ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.


Sizde bu sayısız bilgi paylaşımını sağlayan GS tv’yi izlemeye başlayabilirsiniz. Bunu yapmakta çok basit sadece tv izlemeniz yeterli. Kumandanızdan GS tv’yi açın ve Galatasaray ile ilgili tüm güncel, doğru ve hızlı haberleri almaya başlayın. Ya da internetten Galatasarayın resmi medya portalından yine aynı tv’yi izleyebilirsiniz.