ŞU ANDA FOX TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

FOX TV 22 Nisan 1993’te yayın hayatına başlayan TGRT’nin isim ve yayın haklarının devredilmesinden sonra aynı frekans üzerine 24 Şubat 2007 tarihinde kurulmuştur. 18 Kasım 2008’de FOX, yıllar boyunca TRT’nin yayınladığı 2012 Yaz Olimpiyatları ve 2018 Yaz Olimpiyatları’nın yayın haklarını Uluslar arası Olimpiyat Komitesinden satın almıştır. Programları arasında; Yemekteyiz, Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber, İsmail Baki TV, Su Gibi, Olacak O Kadar, Çalar Saat, Çalar Saat Hafta Sonu, FOX Ana Haber Hafta Sonu, FOX Gece, Kamuflaj, Süper Kulüp, Yasemince yer alıyor. Kanalın en sevilen programlarından birisi ise Uraz Kaygılaroğlu’nun sunduğu bir kelime yarışması; diğerlerinden farkı ise cevabın yarışmacıların gözünün önünde duruyor olması.

 

Yarışmacıların yapması gereken tek şey, zamana karşı diğerlerini geride bırakıp ilk davranan olabilmek, bakmakla görmek arasındaki ince çizgiyi fark etmektir. Yer Gök Aşk, Lale Devri, Dinle Sevgili, Esir Şehrin Gözyaşları, Gani Müjde’nin kaleminden Harem, Merhaba Hayat, Criminal Minds:Suspect Behaviour, Zehirli Sarmaşık, Aşkın Halleri, Arayıcının Efsanesi, Canım Benim, Criminal Minds, Day Break, Dedemin Dolabı, Deniz Yıldızı, Unutma Beni, White Collar, Yalancı Romantik sevilen dizilerindendir. Ünlü Smackdown ile Raw bu kanalda yayınlanmaktadır. İki Şovun da Spikerlik görevini Bülent Ülgen ve Ali Aydın yapmıştır. . 11 Ağustos 2010'da logosunu saydam beyazdan üç boyutlu beyaz logoya çevirmiş daha sonra 1 Temmuz 2012'de tekrar yarı saydam logoya dönüş yapmıştır. Bununla birlikte jeneriklerini de yenileyerek, 16:9 görüntü formatına geçiş yapmıştır. İnternet üzerinden tv izle ve canlı tv izle imkânlarıyla seyircilerinin bilgisayar başından da program ve dizileri takip etmesini sağlamıştır. Aynı zamanda 1 Temmuz 2012'den itibaren FOX ile eşzamanlı HD (yüksek çözünürlüklü) yayın yapmaya başlamıştır. HD yayın sadece Digiturk 326. kanaldan izlenilebilmektedir. Fox Ana Haber’i hafta içi Nazlı Tolga sunarken hafta sonu ise bu görevi Gülbin Tosun üstlenmektedir. Fox TV, News Corporation’ın Türkiye’de yayın yapan televizyon kanalıdır. 22 Nisan 1993’de yayın hayatına başlayan İHLÂS HOLDİNG’İN yayın kuruluşu olan TGRT’nin isim ve yayın haklarının devredilmesinden sonra aynı frekans üzerine 24 Şubat 2007 tarihinde kurulmuştur.

 

Yenilenen yüzü ve yayıncılık anlayışı ile Fox TV yayın dünyasına hızlı bir giriş yapmıştır. 18 Kasım 2008’de yıllardan bu yana TRT’nin gerçekleştirdiği olimpiyatların yayın haklarını Uluslararası Olimpiyat komitesinden satın almıştır. 2016 Olimpiyatları Fox TV ekranlarından izleyicisiyle buluşacaktır. 19 Mayıs 2009’da FOX TV İZLE İtalya Seria A Futbol ligi maçlarının yayın haklarını alarak dünyaca ünlü futbol yıldızlarını Fox TV ekranlarından bizlere sunmuştur. TV İZLE me keyfimize keyif katan futbol maçları ve spor programları Fox TV Ekranlarından bizlerle buluşmaya devam etmektedir. Fox TV ekranları, sevilen dizileri, eğlenceli programları ve tarafsız habercilik anlayışı ile 2007 yılından bu yana Türk Televizyon severlerin kumandalarında yeni bir durak olmuştur. Yerli dizilerin yanı sıra Criminal Minds, Day Break ve White collar gibi yabancı dizileri de sevenleriyle buluşturmaktadır.

 

Fox TV Ana Haber Bülteni ise hafta içi her gün Nazlı Tolga’nın Hafta Sonları ise Gülbin Tosun’un sunumuyla ekranlara gelmektedir. Bunların yanı sıra yıllardır ekranlarda beğeniyle izlenen yemekteyiz programı, İsmail Baki’nin muhteşem tiplemeleriyle izleyiciyi kahkahalara boğan İsmail Baki TV, evlilik programları arasında seviyeli ve dürüstlük anlayışı ile sivrilen ve Songül Karlı ile Uğur Arslan’ın keyifli sunumuyla ekranlara gelen Su Gibi izleyenleri ekran başına bağlamaya devam etmektedir. Ayrıca Büyük Usta Levent Kırca’nın hazırlayıp oynadığı skeçler ile izleyenleri güldüren ve aynı zamanda gündemdeki siyasi ve toplumsal olaylara başka bir açıdan bakmayı sağlayan Olacak O Kadar Fox TV ekranlarında izleyiciye keyifli vakit geçirtmektedir. Fox TV karasal ve uydu yayını ile izleyenlere ulaştığı gibi canlı TV seçenekleriyle internet üzerinden de izleyiciyle buluşmaktadır. Henüz genç sayılabilecek olan bu kanalımız kısa zamanda kat ettiği yol ile bizlerin en çok izlediği kanallardan biri olmaya devam edecek gibi görünmekte.

 

FOX TV

                Fox tv 1993 yılından beri Türkiye’de yayın yapan ve severek izlenen kanalımızdır. TGRT’nin devredilmesiyle aynı yayın kanalı üzerine kurulmuştur. Haberleriyle, Türkiye’den ve dünyadan haberler vermekte, magazin, yarışma programları ve dizi, filmleriyle tv izlemenin keyfini yaşatan önemli kanalımızdır. Birbirinden değerli dizilerine yer verip izleyenlere keyif yaşatırken hem güldürüp hemde hüzünlendirmektedir. Dizilerin yanı sıra filmlerde yayınlayarak izlemeye fırsat bulamayan izlecilerin severek izleyebileceği çok çeşitte sinema filmlerini yayınlamaktadır. Yarışma programları ile insanları eğlendirmektedir.


Fox tv izleyenleri kanalın internet sitesinden yayın akışı takip edebilmekte ve yayınlanan dizilerin izlenme oranlarından da haberdar olabilmektedir. Ayrıca kanalla iletişime geçebilmekte, sıkıntı veya önerilerini dile dökebilmektedir. Güncemdeki haberlerden ve magazin haberlerinden de mahrum bırakmayan ve özenle seçilerek izleyecilere bu haberleri sunan Fox tv yayınladığı programlara ve içeriklerine de çok önem göstermektedir. Haberlerin toplumun bilgilenmesini sağlamasını amaçlamakla beraber toplumsal düzeni bozmaya çalışan ve huzursuzluk yaratabilecek hiç bir program veya habere yer vermemeye özen göstermektedir. Tv izlemenin ve zamanını verimli geçirmenin bir numaralı adresi olan Fox tv kanalı, sizlerin tv başında sıkılmadan saatlerce izleyebileceği yayın akışı sağlamaya çalışmayı amaç edinmiştir.


Toplumdan haberler, Dünya’dan haberler, spor, sağlık, eğitim ve daha bir çok alanda özenle seçilerek yayın yapan Fox tv, izleyenlerin severek izlemesini diğer yandan da bilgilenmesini sağlamaktadır. İzlenme rekoru kıran bir çok diziye yer vererek, tv izlemeyi HALK Tva sevdiren kanaldır. Yayınladığı sinema filmlerini özenle seçerek izleyicilere sunan Fox tv ayrıca programlarıyla izleyenleri ekrana kitlemektedir. Sıkılmadan, bıkmadan, saatlerce izleyebileceğiniz Fox tv kanalı siz değerli izleyiciler için özenle derlenmiş yayın akışıyla tüm ihtiyacınız olan bilgi ve haberleri almanızı sağlamaktadır. Türk sinema filmlerinin yanı sıra yabancı sinema filmlerinide yayınlayan Fox tv yabancı dizilerin bölümlerinide yayınlayarak tv izleme keyfini zenginleştirmektedir. Yıllarca süre gelen ve izleyenlerin seyretmeyi bırakmadığı bir çok diziye yer vermektedir. Fox tv’yi internet sitesinden takip edebileceğiniz gibi bir çok sosyal paylaşım sitesinde de takip edebilir, anında bilgi alabilirsiniz. Canlı yayında, anında yayınlanan programı internet üzerinden izleyebilirsiniz. Yayınlanan programlarda derdinize derman bulabilir, sıkıntılarınızı paylaşabilir, bunun yanında gülebilir, eğlenebilir, zevkle, keyifle tv izleme hazzına sahip olabilirsiniz.


Günümüzde olan bütün olaylardan haberdar olmak, magazin haberlerini takip etmek, spor, eğitim, turizm ve daha nice alanlarda bilgilenmek ve bunların yanında dizi, sinema ve eğlence programlarıyla gününüzü, akşamınızı renklendirmek için Fox tv izleyin. Haberlerin gerçek kaynaklara dayandığı, yaşanmış olayların programlara taşındığı tv izleyenlerin hayattan ve yaşamlardan nasiplendiği, acı olayların yanında mutluluk, eğlenciyide yaşatan Fox tv kanalı, evlerinize girip sizlerin zamanınızı en iyi şekilde geçirmenizi amaçlamaktadır. Fox tv’nin izleyenlerin sevdiği ve sıkılmadığı programlar yayınlaması en önem arz eden görevidir.