ŞUANDA FLASH TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

HER ZAMAN BEĞENEREK SEYRETTİĞİNİZ BİR KANAL

               

On yılı aşkın bir zamandır ekonomik ve siyasi bakımlardan hızlı bir şekilde kalkınmakta olan dünya ülkelerinde çok sık rastlanan zorlukları ve sıkıntıları başarılı bir biçimde atlatarak bugünlere gelebilmiş bir kanal olan flash tv izle herkesin çok severek seyrettiği kaliteli bir televizyon kanaldır. Göktuğ Elektronik A.Ş. tarafından 15 Ocak 1992 senesinde ilk özel televizyon kanalı olarak yayınına başlamıştır. Gün içinde müzik, film, diziler olan gece izlenme oranının daha yoğun olduğu saatlerde ise haber programları, popülerliği fazla eğlence programları, yerli ve yabancı filmler olmak üzere yayın akışı kaliteli ve sürükleyici olan flash tv logosu adı altında bilinen Ulusal Televizyon kanalının sahibi ve işletmecisi Göktuğ Elektronik Anonim şirketidir.  

               

 

Ülke geneline kurdukları yayın ağı ve buralardaki verici istasyon tesisleri sayesinde ülke genelinde büyük şehirlerden tutunda kasabalara ve hatta küçük yerleşim birimlerine varıncaya kadar güzel yurdumuzun her yerinden mükemmel olarak yayınlarının izlenebilmesi maksadı ile kurulmuştur. Ulusal Kablolu Tv işletmesi tarafından flash tv’nin yayınları abonelerine ulaştırmayı başarmaktadır. Yurt genelinde flash tv kanalının izlenme ve erişimi nerede ise %97 oranlarıyla en yüksek seviyede gerçekleşmektedir. Bunların yanı sıra ek olarak tv izle Ortadoğu, Arap Ülkeleri, İsrail, Avrupa, Balkan Ülkeleri, Avrupa Birliği Ülkeleri, Doğu Avrupa Ülkeleri ile Kafkasya bölgelerinde yaşayan tüm Türkî Cumhuriyetlerinin tamamında uydu yayınları aracılığı ile izlenebilmektedir. Muhteşem bir şekilde tasarlanıp projelendirilerek uygulanan ve en gelişmiş en modern teknik alt yapısı ile başarılı çalışmalara imza atan insan kaynakları idari bölümü ve bu sektördeki üstün rekabet gücü ile flash tv Türkiye Medya sektöründeki rekabet etme şansı ve imkânları ile geniş bir medya kuruluşudur. Tv izle televizyon sanayinin temelinin eğlence sektörü olmasından dolayı hem müzik eğlence hemde haber programları ile gün içinde belirli gün ve saatlerde yayınlanması programların tasarlanıp planlamayla faaliyetlerinin esası olarak kabul edilip uygulanmaktadır. Flash tv üst idare bölümünde Yönetim Kurulu başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Genel Yayın Yönetmeni, Muhasebe Müdürü ve Teknik Koordinatör yer almaktadır.

               

 

               

Merkezi İstanbul Tepebaşında bulunan flash tv yüksek seyirci kapasitesine sahip kaliteden ödün vermeyen bir televizyon kanalıdır. Birçok izleyicinin farklı farklı programlara müptelası olup aynı gün ve saatlerde her gün ve sürekli izlemesi reklam veren firmaların mesajlarıyla birçok kez denk gelmesi sonucunda reklamı yapılmış olan ürün ve hizmetlerin Pazar paylarının çoğalması gayet doğaldır. Bundan yola çıkılırsa temel yapılaşım etrafında flash tv program için önceden belirlenen amaçlar ve gerçekleştirilmesi ve yapılması gereken işlerin saptanması için izlenecek yolların seçilerek buna bağlı bir yayın akışı planı uygulanmaktadır. Günlük yayın akışları yaklaşık 24 saat olan flash tv içeriğinde bulunan Yerli filmler, yerli yabancı diziler, Haber programları, eğlence programları ile sizlerin her zaman beğenerek seyrettiği bir kanaldır.