ŞUANDA FB TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

EVİMİZDEKİ BİLGİ FENERİ
Hangi Fenerbahçeli ye sorsanız şu soruyu eminimki ilk anda verecekleri cevap hayır olacaktır. Soru mu: ‘Fenerbahçenden daha çok takip edeceğiniz bir şey bulduk desek inanır mısınız?’ elbette inanmazlar ama biz buna inandırcak çok şey yaptık. Aldık bir tv yayını ve adını Fenerbahçe tv yaptık ve tüm fenerhahçeliler de bu tvyi öyle bir izlediler ki onlara ne izliyorsunuz diye sordukalrında fenerbahçeyi değilde Fenerbahçe tvyi izliyoruz dediler.


Hayatlara bu kadar girmiş bir spor dalı olan futbolu fanatiklerinin daha yakından takip etmeleri için yapılan bu tvleri sadece futol tutkunları izlemiyor elbette. Tüm spor dallarıyla ilgili olan bu kanalda futbolun yanı sıra basketbol, voleybol gibi popiler spor dalları da gösterimde. Futbolu pek sevmeyen bayanların da ilgi alanlarını voleybola çevirmiş bazı gençlerin, boy uzatma çabasıyla basketbola sarılan öğrencilerin birleşimi olarak kendini izleten fb tv ilerleme kaydetti .Toplumumuzun kadın erkek birçok kesimi futbol seyretmeye, futbol ile ilgilenmeye bayılır ama azınlıkta olan kısımlarıda düşünmek gerekirdi elbet. Spor denince akla gelen futbolun bir nebze de olsa popilerliğinin kırılmasına sebep olmadı değil bu tv. Yayın akışını doldurmak için farklı spor dallarına da yer vermesi futbolu olumsuz etkilemesi, diğer spor dallarının tanıtılmasında önemli rol oynadı. Şunu söyleyebilirim ki Fenerbahçe ile alakalı ne ararsanız .

 

Fenerbahçenin basketbol dakımındaki bir oyuncunun çocuklarından bile haberdar olabileceğiniz kadar geniş kapsamlı bir bilgi ağı sunuyor size fb tv. Tv izlemekle bir şey öğrenilmez diyen arkadaşlarımız vardır. Bu arkadaşlarımızdan Fenerbahçeli olanı varsa küçük bir tavsiye verin ona bu tvyi izle deyin Ona. Eminim ki çok sayıda bulunan kanlları diğer kanalları bir kenara bırakıp sadece fb tv yi izleyecek ve gerçekten de bu şekilde Fenerbahçeyle ilgili her ama her türlü bilgiye sahip olacak. Ayrıca bu kanalı internetten de izleyebilirsiniz. Erişim kolaylığını hat safaya çıkartan bu kanalın takımdaşlarına kolaylıklar sağlamakta üstüne yok. Sadece Fenerbahçe ile ilgli haberlerde değil, Fenerbahçenin etkileşimde bulunduğu takımlar yöneticiler ve başka takımlarda bulunan oyuncularda fb tv’nin  yayın akışı içerisinde izleyicilere ulaşıyor. Günlük olarak kanalı takip eden bir izleyici spordaki hemen hemn tüm gelişmelerden haberdar olabilir. Bu haberdar olma durumu arkdaşlarınızla muhabbetinizde ve oynadığınız şans oyunlarında sizeb üyük faydalar sağlayacaktır. Evinizde rahat koltuğunuzda otururken sizin için yayında olan bir kanalı izlemek ne kadar keyif vericidir bir düşünsenize.


Son olarak sizlere sadece siz fenerbahçeliler için yapılmış olan fb tv’yi izlemenin kolaylığına ve keyfine varmanızı tavsiye ediyorum. Tv izlerken ne kadar keyif verici anlar yaşayabileceğinizin farkına varmanız için gereken sadece uydu yayını yapan fb tv’yi kumandanızda birkaç  tuşa basarak bulmak. Fenerbahçeli olmanın ayrıcalık olduğunu anlayacağınız fb tv’ye hoşgeldiniz.