ŞU ANDA EuroNews İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

01 Ocak 1993 yılından bu yana dünya haberlerini insanlara ulaştırmak için hizmet vermeye devam eden ve her zaman için ismi en çok bilinen haber kanallarından biri olan Euronews, özellikle 10 farklı dilde yayın yapıyor olması ile birçok rakibini geride bırakmayı başarmıştır.

Fransa’nın Lyon şehrinde kurulmuş olan ve artık dünya çağında yayınları ile tanınan kanal dünya haberlerini anlık olarak izleyicilerine sunmaktadır. Günümüzde çok geniş bir kitleye hitap eden ve insanların büyük bir ilgi ile takip ettikleri Euronews, ülkemizde de hatırı sayılı bir kitlenin takibine girmiştir. Son yıllarda gelişen internet teknolojine çoktan ayak uydurmuş olan kanal, profosyonelce hazırlanmış olan resmi internet sitesi ile online tv izleme seçeneğini de kullanıcılarına sunmuştur.

Uzun zamandan bu yana haber kanalı denince akıllara gelen ilk isimlerden biri olarak önemli bir başarı sağlamış olan Euronews özellikle hemen hemen tüm tv platformlarında kendisine yer bulmuştur. Kanalın sitesine giren kişiler sunulan tüm hizmetler gibi canlı tv izleme seçeneği ile de bilgisayar, tablet veya cep telefonları aracılığı ile kanalı izleme olanağı bulabilmektedirler.

Köklü geçmişi ve her zaman izleyicilerinin beklentilerini karşılayacak olan hizmetleri ile artık sektörün en önemli isimlerinden biri haline gelen Euronews, kaliteli bir haber kanalı arayan herkes için doğru bir seçim olduğunu kanıtlamıştır. Dünya gündemini yakından takip etmek isteyen kişiler de her zaman birbirlerine Euronews kanalını önermektedirler.