ŞU ANDA EgeTürk İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

Ege Türk Tv merkezi İstanbul da bulunan, Balıkesir irtibat bürosu üzerinden ise tüm Ege Bölgesinin nabzını elinde bulunduran tv kanalımızdır. Genel müdürü Necati Saruhan olan kanal asıl olarak Ege Bölgesine yayın yapmaktadır. 21.01.2013 tarihinden bu yana yayın yapan bir tv kanalıdır. Egenin televizyonu sloganı ile yayın yapan kanal aslında genel yayın yapan bir kanal olduğundan tüm ülke çapında izlenebilir. Ege Türk tv, haber bültenleri, ege bölgesel tanıtım programları, gezi programları, sabah kuşak programları, sohbet programları, belgesel, aktüalite programları, turizm programları gibi yayınlarla sizlerle.

Ege Türk TV Türk aile yapısına uygun ve her yaşa hitap ede programları ile dikkat çekmektedir. Sabahın erken saatlerinde haber programları ile başlayan yayınları gecenin geç saatlerine kadar renkli şekilde, 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir. Gün içinde mutlaka ilginizi çekecek yayınları bulacağınıza kesinlikle şüphe duymamalısınız. Kanalın en önemli özelliklerinden biri de sıcak ve samimi yayınlar yapmasıdır. Bunun en önemli nedenlerinden biri bölgesel anlayışla, Türk insanın sıcaklığını taşıyan yayın politikasıdır.

Bu kanalla daha önce tanışmadıysanız sitemizden izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca gerek evde, gerek işyerinde, gerekse tatilde, sokakta özetle her yerde tv izleme şansını yakalayabilirsiniz. Canlı tv izle sitemizle sizlerleyiz. Tv izle yazarak sitemize ulaşabilirsiniz. Kesintisiz olarak, hd kalitesinde, renk ve ses geçişleri mükemmel altyapımızla sizlerleyiz. Mutlaka sitemize tıklayın.