ŞUANDA E2 TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

            2007 yılından bu yana yabancı dizileri ve filmlerini yayınlayan, tv programları yaparak gününüzü ve akşamlarınızı neşeli ve keyifli hale getiren ve bunu hedefleyen e2 kanalı tv izlemeyi seven ve keyif almak isteyenler için tercih edilen kanaldır. ABD’de yayınlanan pek çok diziyi ve filmi yayınlayan kanaldır. Orjinal diliyle ve alt yazılı haliyle yayınlayıp ayrıca türkçe dublaj olarakta yayınladığı dizi ve filmleri ile Türkiye’de takip etmek isteyen herkesin takibini sağlamaktadır. Gündüz olunca, hava kararınca, uyku kaçınca kuşakları olarak üç ayrı kuşak ve bu kuşakların yayınladığı farklı programlar bulunmaktadır. Talk showlar, eğlenceli programlar, keyifle izleyeceğiniz yabancı diziler ve filmler ile gününüzü renklendirebilir, zamanınızı değerlendirebilirsiniz.


Tv izlemeyi sevenlerin yanında internet üzerinden takip etmeyide sağlayan e2 kanalı, yayın akışını sizlere bilgilendirir, hangi saatte hangi dizi olduğunu gösterir. Dizilerin fragmanlarını önceden yayınlayarak izleceğiniz bir sonraki bölüm hakkında bilgi almanızı sağlar. Videoları ile sizlere haberleri iletir ve bilgi edinmenizi sağlar. Sosyal paylaşım sitelerinden takip etmenizi sağlar ayrıca yeni haberleri ve dizileri, dizilerin bölümlerini, saatlerini ve tarihlerini çevrenizle paylaşmanızı sağlamaktadır. İnteraktif bölümüyle anketlere takılmanızı ve eğlenceli, hoşça vakit geçirme imkanı sizlere sunar. Videolar bölümüyle yayınladığı dizileri izleyebilirsiniz, en popüler olan bölümleri öğrenebilir, keyifle izleyebilirsiniz. Yıllardır tv ekranları karşısında programlar yapan sunucuların hazırladığı programlarla hoş söyleşiler, magazin haberlerinden bilgilenme ve ünlülerin sohbetleriyle gecenizi renklendirebilirsiniz. İnternetten takip edebilme ve ulaşım kolaylığı sağlamakta ve iletişim bölümüyle istek ve sorularını bizlere gönderebilirsiniz.


E2 kanalı yabancı dizilere meraklı olanları ve takip edenleri, severek izleyenleri ayrıca yabancı filmleride izlemek isteyenlerin ortak buluşma noktasıdır. Dünyanın izlediği ve sevdiği tüm dizileri Türkiye’ye getiren ve yayınlayan tv kanalıdır. Tv izlemenin keyfini ve tadını çıkabilmeyi ve zevkle kanalı değiştirmeden izleyebileceği kanal e2 kanalıdır. Kanal e2 insan ayrımı yapmadan, her çeşit insana hitap eden ve herkesin izleyebileceği, severek ve eğlenerek yeri geldiğinde hüzünlenerek izleyeceği dizileri ve filmleri evlerinize getirmektedir. Kalite yayınıyla, görsel ve işitsel uyumuna önem vererek, özen göstererek programlarını yayınlamaktadır. Ünlü kişilerin sunduğu ve diğer ünlülerle merak edilenlerin sohbet edildiği, magazin haberlerinin yanında yüzleri gülümsetecek, eğlendiricek programların yapıldığı ve yayınlandığı e2 kanalında, yaş sınırına göre kişilere uygun olup olmadığını bildiren simgeleriyle yetişkin bireylere hitap etmektedir.

 

Tv izlemeyi önemseyen ve haz almak isteyen herkesin açacağı kanal e2 kanalıdır. Kaçırdığınız ve izlemek istediğiniz tüm bölümlerin tekrarlarını sizlere sunarak, istediğiniz ve izlediğiniz diziden sizleri geride bırakmaz. Yeni çıkan her bölümü sizlere ulaştırır. Tv ekranın karşına geçip yabancı dizi ve filmlerle eğlenmek, gününüzü ve gecenizi renklendirmek, magazinden ve ünlülerin yaşamlarından bilgi edinmek isteyenlerin severek, hoşlanarak izleyecekleri, izlemeyede doyamayacakları kanal e2 kanalıdır.