ŞU ANDA DRT Tv İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

Denizli nin yerel kanallarından biri olan DRT TV, kısa sürede sadece ilin değil, bölgenin de en başarılı ve izlenen kanallarından biri haline gelmiştir. Vizyon Radyo Televizyon Yayıncılık Ve Reklamcılık Ltd Şti nin sahibi olduğu kanalın merkezi Denizli de bulunmaktadır. Genel yayın tipinde olan bir tv kanalıdır. Mustafa Kaya genel yayın yönetmenliğini yapmaktadır. Yedinden yetmişe tüm yaştaki tv izleyicileri için programları kanalda bulmak mümkündür. Haber programları ve haber akışı ile hem kentte yaşananları öğrenebilir, hem de ülke gündemini takip edebilirsiniz.

DRT TV kuşak programları ile de beğenilmektedir. Günaydın Denizli, sabah keyfi ve güne bakış kanalın sabah programlarıdır. 90 + ile spor dünyasında yaşanan gelişmeleri takip edebilirsiniz. Karaçay yollarda, Ozanca ve Yolcu kanalın beğenilen seyahat programlarıdır. Doktorunuza sorun beğenilen bir sağlık programıdır. Son yüzyıl, Yunus Emre Gönlünce, Pamukkale den sağlık, Huzur saati, söz sende, aşıklar sohbeti gibi çok farklı programları da izleyebilirsiniz. DRT TV de. Çocuklar için çizgi film kuşağı yayınları de bulunmaktadır ve izleyiciler tarafından beğenilmektedir.

Tüm Denizli ve çevresinde yaşayanların bu seçkin kanalı izlemesini tavsiye ederiz. Aslında tüm Ege bölgesi ve ülke çapına yönelik programlar olduğunu da belirttik. Sitemizden kanalın yayınlarını her zaman ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Bunun için tv izle yazın ve ister mobil, ister bilgisayarınızdan sitemize giriş yapın. Listemizden istediğinizden kanalı seçerek hemen izlemeye başlayabilirsiniz.