ŞUANDA DOST TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

DOST TV

            Merak ettiğiniz tüm güncel haberlerin sizlere aktarıldığı, en son çıkan olayların sizlerle paylaşıldığı bir dost samimiyetiyle yayınlanan programlarıyla tv izleme keyfini sizlere yaşatan kanal DOST tv kanalıdır. 2005 yılından beri yayınladığı programlarıyla, HALK Tvın beğendiği ve izlemeyi sevdikleri kanal haline gelmiştir. 8 yıldır kalitesini ve çizgisini bozmadan, insanların yayarlanmasını ve en son çıkarlardan insanları haberdar etmeyi birincil görevi edinmiş kanal olan DOST tv, faydalı bir kanal olmayı özenle sağlamıştır.


DOST tv kanalı ailelere yönelik, dini içerikli, saygı ve terbiye çerçevesinde, siz tv izleyicilerini gündemdeki önemli haberlerden bilgilendirmeye odaklı programlarıyla seven kitlesini her geçen gün arttırmaktadır. Tv kanalı olmasıyla beraber internetten de takip edebilme imkanı sağlamaktadır. DOST tv internet sitesiyle yayın akışından sizlere yayınlayacağı programları haberdar eder, hangi konuda neleri paylaşacağının detaylı bilgisini verir. Birbirinden yararlı videoları paylaşığ, bilgi ışığında bir paylaşım sağlar. En iyi haberleri sizlere bildirir, ayrıca hava durumu, namaz vakitleri, önemli duyuruları sizlerle paylaşır. İnternet sitesinden Kuran-ı Kerim’den ayetler paylaşıp gününüzü daha manevi değerlere bağlamaktadır. Anketleriyle sizlerden bilgi alır ve bu bilgiler ışığında yolunu belirler. DOST tv’yi hem dinleme hemde izleme lüksüne sahipsiniz. Önemli kişilerin verdiği sohbetleri sizleri ulaştırır ve bu sohbetlerle bilginizi arttırmayı hedefler. Sorularınıza değer verir ve sorularınız için anında cevap bulur. İnsan ve kesim ayrımı yapmadan herkese hitap edebilen, herkesi bilgilendirmeye yönelik programlar yayınlayan, en son çıkan haberleri paylaşan, toplumsal ve manevi değerleri önem veren ve bu konularda aydınlanılmasını sağlayan programları DOST tv sayesinde izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Kendinizi tanımak, Rabbinizi tanımak, yaşamlardan kesitleri öğrenmek, ders almak için bir numaralı kanal sizlere dost kadar yakın ve samimiyette olan DOST tv kanalıdır. Güvenilir kaynaklarla sizlerin doğru bilgiler edinmesini amaçlayan DOST tv kanalı, tv izlemeyi seven ve kaliteli zaman geçirmek isteyen herkesin izleyeceği bir numaralı kanaldır.Görsel, sanatsal ve işitsel alanlara önem vererek en kaliteli yayını ve en verimli bilgileri sizlerle paylaşmayı amaç edinmiş olan DOST tv kanal frekansı tercih edilmesi ve sevilmesiylede bu amacına ulaştığını ispat etmektedir.


DOST tv ile hem izleyebilir hem de dinleyebilir, güncel ve gündemdeki tüm haberlerden bilgi alabilir, sosyal paylaşım sitelerinde takip edebilir ve çevrenizle paylaşabilirsiniz. Önemli ve yarar sağlayacak bilgileri sizlerle paylaşmayı isteyen ve bunu başaran, günümüze kadar severek izlenmiş ve dinlenmiş olan DOST tv sizler için en iyisini istemektedir. En değerli bilgileri evlerinize taşır ve tv karşısında geçirdiğiniz zamanı dolu dolu değerlendirmenizi sağlar. DOST tv taraf tutmadan, insan ayrımı yapmadan tüm insanlığa doğru bilgilerle ışık tutmak istemektedir. Bunun için titizlikle derlediği bilgileri yayınlar ve bugune, geleceğe ışık tutarmayı amaçlar, bunu başarır.