ŞU ANDA CNBC-E İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

CNBC-E Yabancı kanalları gördüğümüzde gerek görüntü kalitesi gerekse program ve dizilerin kaliteleri konusunda hep imrenerek bakmışızdır. Özellikle orijinal dilinde alt yazılı film ve dizi izlemeyi seven kişiler bulunmaktadır, işte CNBC-e sizleri bu konularda tatmin edebilecek tek kanal. 2000 yılında Doğuş Yayın Grubu ve NBC Universal ortaklığında yayın hayatına başlayan kanal kısa zamanda ekrana getirdiği dizilerle beğeni toplar hale gelmiştir. CNBC-e yayınlarını ikiye ayırmak mümkün, gündüz kuşağında dünya üzerindeki ekonomi haberlerini ekrana taşıyan kanal bu saatler içerisinde tam bir ekonomi kanalı haline gelmektedir. Tüm dünya borsalarını, ekonomiyi etkileyebilecek olay ve haberleri, anlık değişimleri bulabileceğiniz kanal profesyonel ve bireysel yatırımcıların aradığı her veriyi bulabileceği bir ekonomik veri hazinesi halini almaktadır. Dünya üzerinden eş zamanlı bilgiler ışığında yapılan yorumlar yatırımcılara büyük ölçüde yardımcı olmaktadır

 

. Baktığınızda tam bir yabancı televizyon kanalı havası alacağınız CNBC-e bu alanda kendini ispatlamış bulunmaktadır. Ekonomi değerlendirmeleri ve verdiği anlık değişim bilgileri sayesinde büyük beğeni toplamış ve birçok üniversite tarafından ödüle layık görülmüştür. Gündüz bir ekonomi ansiklopedi olan CNBC E İZLE akşam tam bir eğlence kanalına bürünür. Dünyaca ünlü diziler bazen orijinal ses ve alt yazı bazen de Türkçe seslendirme yapılmış haliyle karşımıza gelir. Dünyada çok sevilen ve beğeni toplayan diziler akşamlarınıza keyif katacaktır. Size uygun bir dizi mutlaka bulacaksınızdır, bir polisiye dizisi olan Rizzoli & Isles, harika bir komedi dizisi olan Two And a Half Man, eski çağlarda ki gladyatörleri anlatan Spartacus Vengeance, klasik Sherlock ve daha birçok tarzdaki mükemmel dizileri gerek alt yazı gerek Türkçe olarak izleyebileceğiniz harika bir kanal. Sadece dizi değil yayınlanan filmlerde kalite ötesi, izleyenler tarafından beğenilmiş ve mutlaka ödül almış klasik ve günümüz filmlerini ekrana taşıyan kanal bu konuda da birçok ödül almış durumdadır.

 

Hafta sonları gündüz kuşağında ise tam bir çocuk kanalına dönüşen CNBC-e her yaşta izleyiciye hitap edebilmenin keyfini tattırmaktadır. Nickelodeon kuşağına geçen kanal yine dünyaca ünlü çizgi dizileri ekrana getirip çocuklarımıza güzel saatler geçirtmektedir. Dünya kalitesinde bir televizyon kanalı izlemek istiyorsanız CNBC-e yi tercih etmeniz çok normal, birde kanalı canlı tv izle ve tv izle üzerinden takip edebileceğinizi düşünürsek tam anlamıyla keyif verici bir durum söz konusu. Bu renkli dünyaya sizde bir göz atın.

 

CNBC-E

            CNBC-E 2000 yılından beri süregelen dünyadan ve Türkiye’den verdiği haberleriyle izlenen ve önemli izleyici kitlesi oluşturmuş önemli bir kanaldır. Genellikle ekonomi ve dizi alanında yayın yapmakta ve programlar yayınlamaktadır. Gündüz ve akşam kuşağı olarak iki bölüm yayınlamakta gündüzden ekonomi haberleriyle bilgi vermekte akşam kuşağı ile dizi ve sinema keyfi yaşatmaktadır. Piyasa bilgilerine doğru ve güvenlilir şekilde ulaşmak için izleyeceğiniz tek kanal CNBC-E’dir. Hafta sonu ise bugunun çocukları, geleceğin bireylerine faydalı ve eğlenceli programlar yayınlamaktadır. Tv izlemenin keyfine ulaşabileceğiniz ayrıca bilgi darcığınızı genişletebileceğiniz kanal CNBC-E’dir. Bir çok üniversiteden ödüller almış bulunan kanal, yayınladığı programlarda zararlı olabilecek, toplumu yanlış yönlendirebilecek ve yanlış şeylere özendirebilecek durumları sansürlmektedir.


Tv izlemenin ve verimli vakit geçirebilmenin kanalı CNBC-E’dir. Tv izlemenin yanında internet sitesinden de güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Piyasa, haberler, yaşam ve teknoloji, yorum ve analiz, cnbc-e tv, cnbc-e endekslerine ulaşabileceğiniz internet sitesi günün her saati kendini yenilemekte ve en güncel bilgileri, değerleri sizlere ulaştırmaktadır. Sosyal paylaşım sitelerinde de severek takip edilen ve çevrenizle paylaşabileceğiniz CNBC-E frekansı, internet sitesine üye olarakta her yeni bilgiden anında haberdar olabilme imkanını size sağlar. İnternetten canlı yayında olan programları izleyebilirsiniz. Arama motoruyla istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz. En güncel piyasa değerlerinden haberdar olabilirsiniz ayrıca tv videoları ile yayınlanan programları öğrenebilir, bilgi edinebilirsiniz. Pariteler, kapalı çarşı, dünya piyasası hakkındada bilgi sahibi olabilirsiniz. Günün gündemdeki haberlerinden anında haber alabilirsiniz. Yazarların yorumladığı bilgileri okuyabilir, paylaşabilirsiniz. Bilgilerinizi genişletebilir, her olaydan haberdar olabilirsiniz. Finans ve emlak konularında da bilgilenip, en son çıkan haberleri takip edebilirsiniz. Çok okunan ve son eklenen bölümümüzle gündemden geri kalmaz her an yenilenen haberlerle sizde dünyadan ve yaşadığımız ülkeden haberdar olabilirsiniz.

 

Dergilere abone olabilir her ay evinize gelecek dergilerle olaylardan haberdar olabilmeyi sağlayabilirsiniz. Bunların dışında bağlı olduğu televizyon kanallarıyla daha çok gündemden haber alabilirsiniz. Hisse arayabilir ve takip edebilirsiniz. Sizlere piyasaya ve ekonomiye yönelik her türlü avantajı sağlayan ve her dakika kendini güncelleyen bir tv kanalı sunmakla beraber kaliteli bir yayın ve program sağlamakta olan CNBC-E bu gune kadar ismini duyurmuş ve belirli bir çizgide ilerlemekte olan bir frekanstır. Zamanını değerlendirmek ve her an güncellenen en son çıkan haberlerden bilgi almak isteyen tüm tv izleyicilerinin ve internet sitelerinden takip eden takipçilerin son olaylardan haberdar olmasını sağlamak en birincil görevidir.


Bilgilenme, haberdar olma, doğru ve güvenilir bilgilere ulaşma,titizlikle ve özenle derleyip paylaşım yapan CNBC-E’yi tercih edin. Güncel haberleri öğrenmek ve özellikle ilgi alanı ekonomi ve piyasa olanların vazgeçilmezi olan kanalımız, yıllardır sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmakta ve sizlerin beğenisiyle bunu başardığını kanıtlamaktadır.