ŞUANDA CİNE 5 İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

Cine5

            1993 yılında kurulmuş ve günümüzde halada severek, beğenilerek izlenen kanaldır. Yayınlandığı ilk yıllarda seçkin ve önemli filmleri oynatarak adını duyurmuştur. Türkiyenin dokuzuncu özel ve şifreli kanalı ve geniş izleyici kitlesi bulunan bir yayın kanalı haline gelmiştir. Her ay üyelerine Cine5 dergilerini göndermiş ve bir zamanlar futbol maçlarının yayınınıda sağlamıştır. Daha sonradan dünyanın en çok izlenen iki belgesel kanalınıda yayına eklemiştir. Birçok önemli haber sunucularının eşliğinde haberler sunulmuş ve en güncel haberlerin aktarımı sağlanmıştır. Film ve diziler yayınlayarak tv izlemenin keyfine varılmasını sağlamıştır.

 

Tv yanında internet sitesiylede takip edilen Cine5 kanalı, eskiden beridir çok sükse yapmış ve herkesin bildiği severek izlediği bir kanaldır.
Tv izlemenin verdiği hoş vakitlerin yanında internettende bu zevkten bizi mahrum etmemiştir. Türk sinema kuşağı ve yabancı sinema kuşağıyla bizlere eski Türk filmlerinin tadını tekrardan yaşatmakta ayrıca yabancı filmlerlede dünyada beğenilen ve izlenen filmlerden bizi geride bırakmamaktadır. Bunların dışında ünlülerinde yaptığı çeşitli alanlardaki programları sunmakta ve fikir, yorum yapılacak düşünsel programlara, tartışma programlarınada yer vermektedir. Ana haber bültenleriyle her gün sizleri yeni ve en son çıkan haberlerden, gündemdeki olaylardan haberdar etmektedir. Bunların yanında internet sitesinden yayın akışı hakkında bilgi sahibi olabilir, hangi program ne zaman ve saat kaçta bunları kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine internet sitesinden canlı yayında olan programı anında izleyebilir böylece mahrum kalmamış olursunuz. İletişime geçerek bizlere önerilerinizi, şikayet veya yorumlarınızı ulaştırabilirsiniz.

 

Her birinin dikkate alınacağından emin olunuz. Sosyal paylaşım yapan sitelerdede Cine5 kanalını takip edebilir, sizde çevrenizle sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. En son haberlerden bilgi almak ve Türk, yabancı filmlerden geri kalmamak istiyorsanız Cine5 kanalını tercih edin. Herkes ehitap eden ve sizlerin hoşlanacağı tv karşısında güzel vakit geçireceği dolu dolu programlarıyla ve birbirinden güzel filmleriyle sizlerin evlerine konuk olmakta ve sizleri eğlendirmektedir.


Tv izlemenin keyfini sizlere yaşatacak ve zamanınızı güzel değerlendirecek yayın olan Cine5 kanalı size kaliteli programlarıyla kendini izletmektedir. Tv karşısına oturup saatlerce kalkmak istemeyeceğiniz şekilde bir yayın kuşağı sunan Cine5 kanalı, sizlerin ve sevdiklerinizinde izleyerek güzel vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Sıkılmadan ve bıkmadan izleyip , zamanın nasıl geçtiğiniz anlayamayacak kadar renkli programlar yayınlayan Cine5 kanalı herşeyi sizler için düşünmekte ve sizlere keyifli bir tv izleme deneyimi yaşatmaktadır. Daha önce izlemediğiniz ve izlemek istediğiniz birçok filmide yayınlayan Cine5 kanalı, sizler için en iyisini düşünmekte ve zevk almanızı hedeflemektedir. Kaliteli zaman geçirmek ve bu zamanınızda hoşça vakit geçirmek istiyorsanız yıllardan beridir sevilerek izlenen ve memnun kalınan, geniş hayran kitlesiyle, kulaklarda aşina olmuş yayın olan Cine5 kanalını tercih edin. Her günün her saati yayın veren özel kanalınız Cine5 kanalıdır.