ŞU ANDA CBC Az Tv İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

CBC AZ TV beğenilen, ilgi gören Azerbaycan televizyon kanallarından biridir. CBC açılımı, Caspian İnternational Broaadcasting olarak düzenlenmiştir. Tam olarak ise CBC Azad TV olarak geçmektedir. Kanalın yayın tarihi ilk olarak 10 Nisan 2013 dür. CBC AZ TV CBC nin diğer kardeş kanalları ile birlikte yayın yapmaktadır. Kanalın yayın dili, Azerice, Rusça, İngilizce, Farsça, Ermenice gibi çeşitli dillerde düzenlenmektedir. Zaten kanal, ulusal değil, farklı ülkelere yani uluslararası anlamda hizmet sunmayı, izlenmeyi amaçlayan bir tv kanalıdır. Ülkemizde de ilgi görmektedir.

Kanal Azerbaycan ın özel tv kanallarından biridir. Kanal haber kanalı olarak hizmet sunmaktadır. Hem ülkeden, hem Asya kıtasından ve yakın coğrafyalardan güncel ve tarafsız haberler sunulmaktadır. Bu noktada, Asya ve Türk dünyasının nabzını tutmak isteyenler için ideal bir kanaldır denilebilir. CBC AZ TV ile bu coğrafyanın gündemini yakalayabilirsiniz. Dünyadan güncel gelişmeler de haber programlarında ve haber bültenlerinde işlenmektedir.

Politika haberleri, ekonomi, kültür, sanat, toplumsal konular, yaşam, eğitim, sağlık gibi çok farklı konularda gelişmeleri an be an izlemeniz mümkündür. Azerice zaten dilimize çok yakın bir dildir. Ayrıca kanalın İngilizce yayın yapması da önemli bir avantajdır. Bu nedenle rahatlıkla izleyebilirsiniz. Sitemizden canlı olarak, istediğiniz her zaman kanalı izleyebilirsiniz. TV İzle yazın ve hemen sitemizden kanallara tıklayabilirsiniz. Ekranınız hemen açılacaktır. HD kalitesinde kanalları izleyebilirsiniz. Hemen tıklayın.