ŞUANDA SİNEMA 3 İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

SİNEMA KANALLARI

Ülkemizin sevilen ve başarılı futbol takımlarından biri olan Bursaspor bir spor kanalına da sahip aynı zamanda. Bursaspor TV yayın hayatına 16 mayıs 2009 da başlamıştır. Hızlı, kapsamlı ve başarılı yayın akışı ile sadece Bursalıların değil, tüm futbolseverlerin tercih ettiğini kanalların başında gelmektedir. Kanalda anlaşılacağı üzere, öncelikle Bursaspor maçları verilmektedir. Maç yayınları, özetler, yorumları içeren program yayın akışında ağırlıklı olarak verilmektedir. Kulüpten haberler, sporcuların yaşamları ve hazırlıklarından görüntüler, röportajlar da kanalda izlenebilecek programlar arasındadır.

Bursaspor TV de maç günü yayınları canlı olarak ve doyurucu şekilde verilmektedir. Basın toplantıları, antremanlardan görüntüler, maça doğru özel hazırlık programları güncel şekilde aktarılmaktadır. Bunun yanında, kulübün diğer spor dallarında yaptıkları çalışmalar, karşılaşmalar ve bilgiler de kanaldan izlenebilir. Akademi ligi, basketbol, voleybol gibi spor dallarında karşılaşmalar sizleri bekliyor. Süper lig maçları ve karşılaşmalardan özetler de kanalda izlenebilecek yayınlardır.

Bursaspor TV özel anlamda Bursalıların, Bursaspor taraftarlarının izlediği bir kanaldır. Ancak genel anlamda ise, tüm spor severler özellikle Futbol severler kanalı izleyebilirler. Sitemizden kanalı kesintisiz olarak ve canlı şekilde izleyebilirsiniz. Hemen internet bağlantınıza tv izle yazın. Canlı tv izle sitemize ulaşın. Ne zaman isterseniz Bursaspor tv ve diğer spor kanallarının yayınlarını izleme keyfini yaşayın. Mobil cihazlarınızdan, akıllı telefonlarınızdan da kanalları izlemeyebilirsiniz sitemizden. Ülkemizin en beğenilen kanalları sitemizde sizleri bekliyor.