ŞUANDA Bomerang tv İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

DÜNYANIN ORTAK KANALI

Bloomberg TV 27 Ocak 2010 da yayın hayatına başlamış bir tv kanalıdır. Ciner Medya Grubuna bağlı olan, Habertürk ailesi bünyesinde tv kanallarından biridir. 05 mart 2016 dan itibaren kanal hd yayın sistemine geçmiştir. Bloomberg tv ekonomi kanalıdır. Tematik bir kanaldır ancak, ekonomi programlarının yanında, yayın akışında son derece beğenilen farklı programlara da yer vermektedir. Özellikle yayın akışında, gündüz saatlerinde kanalın yoğun ve doyurucu bir ekonomi yayını bulunmaktadır. Belirli bir saatten sonra, beğenilen kuşak programlar yayınlanmaktadır. Ekonomi konulu yayın ve programları da uzmanlar tarafından beğenilmektedir.

Bloomberg tv, moda, sohbet, tarihi konulu yapımlar, röportaj, magazin, gezi ve seyahat programları, mimari içerikli programlar gibi farklı yayınlara imza atmaktadır. Bu nedenle, tv izleyicileri tarafından ilgi görmektedir. Bu yönde, kanalın zengin içeriği ile sıradan bir tv kanalı olmadığını belirtelim. Özellikle yabancı kanallardan alınan farklı içerikli programlar kesinlikle dikkat çekmektedir. HT life, HT magazin, kelime oyunu yarışma programı, sporaktif, küresel piyasalar, Ayhan Sicimoğlu ile renkler gezi programı, akıllı para, devre arası, finans merkezi, ekonomi politik, günden kalanlar, risk yönetimi, piyasa hattı kanalda yayınların bazı ekonomi ve diğer konulu yayınlardan bazılarıdır.

Dünyada dikkat çeken önemli müzik ve sanat ödül törenlerinin de kanal bünyesinde canlı olarak yayınlandığını ekleyelim. İnternet üzerinden ne zaman isterseniz, sitemize tıklayın kanalı izleyebilirsiniz. TV izle yazın ve sitemize tıklayın.