ŞUANDA BJK TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

BEŞİKTAŞIM BENİM
Sıkı bir Beşiktaş hayranıysanız ne yaparsınız? Bu soruya hepinizin cevabı vardır elbette. Kimimiz, stada maça gideriz, kimimiz gazete haberlerinden takip ederiz, kimimiz tv izleriz, kimimiz de internet üzerinden son gelişmeleri takip ederiz. Ama en vazgeçilmezimizde sıcak koltuğumuza uzanıp, elimizden düşürmek istemediğimiz kumandamızı alıp, önümüzde meyve ya da çerez tabağımızla ayaklarımızı sehpaya uzatmış tv izlemenin keyfinin yerini hiçbir teknolojik alet tutmasa gerek.


Tv izlemek artık kültürümüzün ve evlerimizin bir vazgeçilmezi olmuş durumda ve ilgili olduğumuz tüm alanlarla ilgili görsel bilgiyi bu küçük kara kutudan sağlayabiliyoruz ama bazı sınırlılıkları da yok  değil. Her defasında televizyonun kumandasını elimize aldığımızda canlı canlı tuttuğumuz takımın haberlerini almak isteriz. Nerde kamp yapılıyor, ne zaman maça çıkacak, hazırlık maçlarının sonuçları neler bunları bilmek isteriz. Önceden bundan birkaç  yıl öncesine kadar sınırlı dakikalık spor haberlerini, maç özetlerini  tv den izlemek zorundaydık. Sadece takımızla olan bilgileri içermeyen bu dakikalarda bazen sıkılır, izlemeyi bırakırdık yada ne zaman takımızla ilgili bi haber çıkacak diye pür dikkat izler herhangi birr haber çıkmazsa üzülür bi sonraki saati sabırsızlıkla beklerdik.  Ama artık teknolojinin gelişimi ve ekonomik özgürlüklerin arttığı bi dünyada özel zevlerimize daha çok zaan ayrabiliyoruz. Bunun en güzel yanıda fanatiği olduğumuz takımın her an haberlerini izleyebilceğimz, tüm gelişmelerini takip edebilceğimiz bir kanal var artık bjk tv. İstediğimiz her an oturup canlı canlı izleyebileceğimiz, tüm tartışmalara, söyleşilere kulak verbileceğimiz, tüm ayrıntılarıyla takip edebileceğimiz bir tv bu. Zahmetsiz sadece birkaç tuşa basıp pturup rahat rahat Beşiktaşın tüm haberlerini alıyor oılmak gerçekten çok güzel bir his. Neler olup bittiyor aceba diye beynimizi kemiren soruların ardı arkası kesilmezken  bjk tv yardımımıza koşuyor. Aklınıza gelebilecek Beşiktaş ile ilgili ne varsa burda bulabilirsiniz.tüm Beşiktaş takımlarını hatta ve hatta kalem kalem oyuncularını inceleyen bir kanal bu. Çok basit şekilde ulaşabileceğimizi söylemiştik. Bu kadar basit olması bizi büyülemeye yetmez diyor olabilirsiniz. Fakat burda alacağını haberler hızlı ve güvenilir birinci ağızdan haberler. Medyadaki bilgi kirliliğinden yakınmamak ne mümkün. Bu kadar bilginin söylentinin arasından Beşiktaş ile ilgili olanı nasıl olacak da çekip ayıracağız. Bunu yapabilmek gerçekten ama gerçekten de çok zor. Fakat söylediğimiz gibi bjk tv bunu bize sağlayabiliyor.


Sizde artık bu rahatlıktan faydalanabilir beşiktaşı yalnız bırakmazsınız umarım. Hiçbir zorluğu olmadan evinizde oturup günlük işlerinizle uğraşırken gayet rahat tv izleyerek Beşiktaşın kadrosunu öğrenebilir maç skorlarını canlı canlı görebilir. Maç sonrasında maçın analizini uzman bir ekipten alabilirsiniz. Gerçektende konularında uzman bir ekipten oluşan bjk tv sürpriz konuklarıylada izleyenleri şaşırtabiliyor. Beşiktaşlı olmanıza gerek yok yayın akışına kendinizi bir kaptırdığınız zaman gerçektende ne demek istediğimi anlayacaksınız.