ŞUANDA BEYAZ TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

BEYAZ TV BEĞENİYLE SEYREDİLMEYE DEVAM EDİYOR
                Beyaz TV yeni bir kanal olmasına rağmen beğeni ile seyredilen programları ile takip edilen ulusal bir kanaldır. Kanalın kendi web sitesinden yayın akışının takibi yapılabilmektedir. Genel içerikle yayın yapan kanal, tüm insanlara hitap eden programları ile beğenilerek izlenmektedir.


Beyaz TV yayın hayatına 24 Mayıs 2010’da girerek yeni bir kanal olmasına rağmen kendine sağlam bir yer edinmiştir. Kendi kitlesini bulan ve her geçen gün seyirci sayısını artırmak için dev prodüksiyonlara imza atan kanal daha da güçlenecek gibi görünüyor. Kanal eski SES TV’nin devamıdır. Sahibi Osman Gökçek olan kanalın merkezi Ankara’dır. Kanal, TÜRKSAT 3A, D-Smart, Digitürk, Teledünya, Tivibu ve Kablo TV’den izlenebilmektedir. Birçok alanda yayın yapan kanal bünyesinde farklı tarzlarda pek çok program bulunmaktadır. Kanalın haber bültenleri ve takip eden haber programları canlı yayın konukları ile daha da güçlenmektedir. Ana haber bülteni Ferda Yıldırım tarafından sunulmaktadır. Her gün 19.45’te yayınlanan canlı ana haber bülteni ile gündemin öne çıkan başlıkları doğru ve tarafsız haber anlayışı ile seyirciye sunulmaktadır. Televizyon izlemeyi seven ve tercihini kanaldan yana kullanan insanlar seviyeli haber sunumu ile kanalı ve ana haber spikerini beğenerek seyretmektedir. Seçimini doğru ve tarafsız haberden yana kullanan televizyon izleyicisi Beyaz Ana Haber kuşağını seyretmektedir. Hafta sonu haberlerini Volkan Saygıner sunmaktadır. Uyan Türkiye’m sabah haber kuşağı ile güne merhaba diyen insan sayısı bir hayli fazladır.

 

Sadece haberler değil her alanda mükemmel programlarla seyircisine önem verdiğini gösteren kanal dikkat çeken tartışma programları ile gündeme dair ne varsa masaya yatırmaktadır. Perşembe akşamları yayınlanan Adalet Masası canlı yayın konukları ile Rasim Özkan Kütahyalı tarafından sunulmaktadır. Magazin dünyasının nabzını Kenan Erçetingöz tutarak ünlüler dünyasından merak edilen sorulara cevap vermektedir. Magazin meraklıları, hafta içi her gün 18.30’da Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programını seyredebilirler. Sabah kuşağında her gün saat 10.00’da Ebruli isimli programı ile Ebru Şallı sizlerle olmaktadır. Birbirinden eğlenceli konukları konuk eden, sabah kuşağının vazgeçilmez programı, severek izlenmektedir. Kaçırdım diye üzülmeyin. Televizyonda izleyemediğiniz programların tekrarını internet sitesinden izleyerek arayı kapatabilirsiniz. Dini sohbetleri ile de beğeni toplayan kanal Cemalnur Sargut ile Aşka Yolculuk isimli dini programla tasavvufi aşkın derinliklerinden bahsetmektedir. Allah’a duyulan aşkın en güzel yorumlandığı bu program her cumartesi yayınlanmaktadır.

 

Yemek programlarını sevenler Emine Beder ile Mutfak Aşkı’nı seyrederek yeni lezzetleri tanıyarak yeni yemekleri yapmayı öğrenmektedirler. Püf noktalarını öğrenerek daha güzel nasıl yemek yapılır sorusunun yanıtını bulacağınız yemek programını kaçırmayın. Dizi, belgesel, aktüel, spor, yaşam, reality, sohbet, eğlence, yarışma dallarında birçok program yayın akışı içinde televizyonda izlenmektedir.
Beyaz TV yayın hayatına tüm hızıyla devam etmektedir. Seyirciye hitap eden programları ve yayın akışı ile daha fazla izlenecek gibi görünüyor.