ŞUANDA ATV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

ATV 1993 yılında SATEL TV adıyla Dinç Bilgin tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin ikinci özel televizyonu olan kanal, 11 Temmuz 1993 yılında kapanmış ardından atv adı altında tekrar yayın hayatına başlamıştır. 12 Temmuz 1993’te test, 9 Eylül 1993’te de asıl yayınına başlamıştır. 2002 yılında Ciner Grubu’na geçmiş ve Çalık Holding’e bağlı olarak yayın hayatını sürdüren ulusal televizyon kanalı olmuştur. Atv HD, 24 Nisan 2011’de yüksek çözünürlükle yayına başlamıştır. Program ve dizilerin tümü yüksek çözünürlükle yayınlanmaktadır. Ana Haber Bülteni’ni yüksek çözünürlükle yayınlayan ilk televizyon kanalı olma niteliğindedir. Programları arasında; Bir Şarkısın Sen, Annemler Seni Çok Sevecek, Dosta Doğru, Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor,

 

Kim Milyoner Olmak İster, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Dizi TV, Esra Erol’da Evlen Benimle, Hafta Sonu ATV Ana Haber, Kahvaltı Haberleri yer almaktadır. “Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı 'Kim Milyoner Olmak İster'” sloganıyla yayın yapan bilgi yarışması Kenan Işık’ın sunumuyla en sevilen programlar arasında yerini alıyor. Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu soruları yanıtlamak için yarışmacılara 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 baraj var. Baraj soruları doğru yanıtlandığında o ana kadar kazanılan ödül her halükarda yarışmacıların oluyor. 12. sorunun da doğru yanıtlanması halinde kazanılan ödül tam 1 Milyon TL oluyor. Alemin Kıralı, Çocuklar Duymasın, Hayat Devam Ediyor, Kurtlar Vadisi Pusu, Uçurum, HZ. Ömer, kanalın sevilen dizileri arasında yer almaktadır. Yeni yayın döneminde başlayacak olan Krem ve başrollerini Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk’ün yaptığı Huzur Sokağı da yayın hayatına başlayacak.

 

İnternet üzerinden tv izle ve canlı tv izle imkânlarıyla seyircilerin internet üzerinden de televizyon izleme imkânını sağlamaktadır. Televizyon kanalı, genel merkezinin bulunduğu Türkiye’de ve tüm Avrupa ülkelerinde izlenebilmektedir. Atv Ana Haber Bülteni’ni hafta içleri Cem Öğretir sunarken hafta sonları ise Şebnem Sunar Küçük bu görevi üstlenmektedir. Spor sunucusu Ender Bilgin’dir. 28 Aralık 2011 tarihinde Ziraat Türkiye Kupası 2011–2012 sezonu için yayın haklarını satın almıştır. ATV Atv, 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulmuş SATEL adıyla yayın yapan kanalın kapanması ile yayın hayatına başlamıştır. 2002 yılında Ciner Grubu’na geçmiş ve Çalık Holding’e bağlı olarak yayın hayatını sürdürmeye devam etmektedir. TV izleme alışkanlığı çok fazla olan toplumumuzda Dizi ATV’ de izlenir sloganıyla iddialı bir konumda dizileriyle dizi severleri ekranlara bağlayan kanal izleyenlerin büyük beğenisini kazanmaktadır. Bu sezonda da Huzur Sokağı, Krem, Uçurum, Hayat Devam Ediyor ve Alemin Kıralı gibi dizilerle yine iddialı bir giriş yapmayı planlamakta. ATV İZLE ekranlarından Ana Haber bültenini hafta içi her gün Cem Öğretir, Hafta Sonları ise Şebnem Sunar Küçük bizlere sunuyor. 28 Aralık 2011 tarihinde ATV’ nin Turkuvaz Medya Grubu, Türkiye Kupası maçlarının yayın haklarını satın almıştır. Bu maçlar ATV ve A Haber kanallarından yayınlanarak Galatasaray,

 

Fenerbahçe ve Beşiktaş başta olmak üzere birbirinden büyük takımlarımızın maçları evlerimize gelmektedir. Serap Paköz ve uzman konuklarının katılımıyla ekranlara gelen ‘’Yeniden Başlayalım’’ programı çeşitli sorunlarla boğuşan kendini yalnız hisseden, şiddet gören, ailesi tarafından reddedilen, çaresizlik içinde hayatını sürdürmeye çalışan kadınların yaralarına derman bulmaya devam ediyor. Hafta içi her gün güne Hilal Ergenekon’un sunduğu kahvaltı haberleriyle başlamak izleyenlere ayrı bir keyif vermekte. Kahvaltı Haberleri’nde sadece günün ve gecenin önemli gelişmeleri yer almıyor, gazetelerin başlıklarına göz atılarak başlanan programda güncel hava durumu, para piyasaları ve günün ajandasını bulmak mümkün. Ayrıca dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı olan ‘’Kim Milyoner Olmak İster’’, birbirinden yetenekli küçük yıldızların gizli kalmış yeteneklerini seyirciyle buluşturup harika bir müzik ziyafeti sunan ‘’Bir Şarkısın Sen’’, eğlenceli ve bir o kadar da ilginç formatıyla ‘’Annemler seni Çok Sevecek’’, evlilik programlarının ilk sunucusu Esra Erol’un Sunumuyla ‘’Esra Erol’da Evlen Benimle ’’ gibi keyifli programlarıyla ATV bizleri ekranlarına bağlıyor. ATV karasal ve uydu yayınıyla bizlere ulaştığı gibi internet üzerinden canlı TV seçeneği ile sevenlerine ulaşıyor. 19 yıldır ekranlarımızı süsleyen ATV bu sezonda da bizleri ekranları başına bağlamak için yine çok çalışmış gibi duruyor.

 

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN KANAL


Atv TV izle Türkiye’nin Star TV den sonra ikinci özel televizyonu olarak Satel TV adı ile Dinç Bilgin tarafından kurulmuştur. Satel TV 11 Temmuz 1993 yılında yayınının kapanması ile 12 Temmuz 1993 tarihinde test, 9 Eylül 1993 tarihinde ise asıl yayınına geçerek Atv TV adı altında yayın hayatına başlamıştır. Atv TV 2002 senesinde Ciner Grubuna geçmiş ve Çalık Holding’in bünyesinde yayın hayatına devam eden Ulusal televizyon kanalı olup tam adı Aktüel televizyonudur. Genel merkezi İstanbul da olan Atv TV Avrupanın tüm ülkelerinde ve Türkiye’nin her yerinden izlenebilmektedir. 28 Aralık 2011 tarihinde Atv TV bağlı olduğu Turkuaz Medya Grubu 2011-2012 sezonu için Ziraat Türkiye Kupası maçlarının yayın haklarını satın almıştır. Maçlar Atv TV ve A Haber kanallarından yayınlanmıştır.  2007 senesinde gerçekleşen ihale sonucunda Atv TV ve Sabah gazetesinin sahibi Merkez Yayıncılık Çalık Holdingin sahibi bulunduğu Turkuaz A.Ş.’ye satılmıştır.  Sevilen kanalın program içeriği çok kaliteli zengin olup seyircilerin her zaman beğenisini ve takdiri kazanmıştır.

 

Atv TV ana haber bülteni, sevilerek izlenen diziler, evlenme programları, sevilen yarışma programı, güncel konuları içeren programlar daha birçok beğenerek eğlenerek seyretme rekorları kıran Atv TV izle televizyonculuk konusunda gerçekten insanların takdirini kazanmaktadır. Türksat 2A, Türksat 3A, D-Smart, Digitürk, DFH adlı uydu kanallarından Türkiye, Avustralya, Romanya, ABD ve normal karasal yayın ile Türkiye’nin her yerinden seyredilebilmektedir. Atv Avrupa, A Haber, Minika Çocuk, Minika Go Atv Tv’nin kardeş kanallarıdır. Turkuaz Radyo Televizyon haberleşme Ve Yayıncılık A.Ş. bağlı olduğu şirket adıdır. Atv TV SD sunduğu SD yayınının haricinde 24 Nisan 2011’de yüksek çözünürlüklü olarakta yayın yapmaya başlamıştır. Dizilerin ve seyredilen programların hepsi yüksek çözünürlüklü olarak yayınlanmaktadır. Ana Haber Bültenini ilk HD olarak yayınlayan kanal olma özelliğini taşımaktadır. Bunların haricinde birçok yayınlanan yerli ve yabancı sinemalarda HD kalitesinde yayınlanmaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana Atv logoları birkaç kez değişmiştir ve en son 12 Haziran 20102’da değişen logo hala günümüzde kullanılmaya devam etmektedir. Yayın akışı hafta içi ve hafta sonu sabah saat 06.30da sabah 05.15’e kadar devam etmektedir. İçeriğinde günümüzün sevilen dizilerinin haricinde daha önce yayınlanan ve çok beğenilen dizilerinde tekrarı bulunmaktadır.

 

Magazin programlarının en kalitelisini sizlere sunan Atv TV izle ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla isterseniz de ailece hep beraber oturup izleyebileceğiniz bir kanaldır. Medya ve Televizyonculuğun asparagas haberlerden insanları yanıltıcı programlardan kalitesiz yarışma ve eğlence programlarından yapılmayacağının bilinci ile sizlere bu doğrultuda programlar hazırlayıp sunan ve yayın hayatına başladığı günden itibaren ülkemiz örf ve ananelerine Medyacılığın olması gerektiği gibi prensiplerine sadık kalan ve hala günümüze kadar kendini bozmadan gelebilen nadir kanallardan bir tanesidir.