ŞU ANDA A Spor İZLE ME SAYFASINDASINIZ !

 

A Spor TV Turkuaz medya grubuna bağlı olarak hizmet sunan kanallardan biridir. Bilindiği gibi bu grubun ana kanalı ATV dir. A Spor TV de kardeş kanallardan biri olarak başarılı şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Kanalın kuruluş tarihi 18 eylül 2014 tarihidir. Adından da anlaşılacağı gibi kanal spor yayınları yapan bir frekanstır. Ulusal şekilde yani tüm ülke genelinde izlenebilir şekilde yayın yapmaktadır. Birçok spor kanalının aksine A Spor TV şifresiz olarak yayın yapan sayılı spor kanallarından biridir. Kanala bağlı ve eş zamanlı yayın yapan radyo kanalı da bulunmaktadır.
Kanalın yayın yönetmeni Ender Bilgindir. Karasal yayı, uydu yayını, kablo ve adsl üzerinden izleyebilirsiniz. Her an kanala ulaşmak için TV izle yazarak, internet üzerinden sitemize ulaşabilirsiniz. 24 saat kesintisiz olarak sitemizden A Spor TV dahil, kanalları canlı olarak izleyebilirsiniz.
Kanal yayın akışında doyurucu spor programları sizleri beklemektedir. Genellikle ülke ligleri ve dünya liglerinden futbol ağırlıklı yayınlar sizleri bekliyor. Artı futbol, Avrupa futbolu, takım oyunu, maç hikayeleri, teknospor, spor akademisi, sportmen, taraftar, futbol vizyon, spor medyası, spor yapıyoruz, futbol a, sportre, taraftar gibi spor dolu programları zevkle izleyebilirsiniz. Erman Toroğlu gibi sevilen futbol duayenlerinin kanal bünyesinde bulunduğunu ekleyelim. Futbol ve basketbol başta olmak üzere kanalda spor severlerin birçok programı seveceğinden eminiz. Sitemizden her zaman izleyebilirsiniz.